Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

Videolar

Ne Zaman İsterseniz O Zaman Çalışın

Sınırsızca İstediğiniz Kadar Tekrar Edin

Videolar-Çözümlü Sorular-Konu Anlatımları-Süreli Yazılar-Kelime Çalışmaları-Deneme Sınavları ve daha fazlası hizmetinizde...

Paket / Yayın Seç

Sizler için uzmanlıkla hazırlanmış paketlerden veya yayınlardan
istediğinizi seçin.

Kayıt Ol / Üye Girişi Yap

Siparişin size ulaşması için gerekli olan bilgileri sağlayın.

Ödeme Yap

Sağlanan ödeme seçeneklerinden size
en uygun olanı seçin ve alışverişinizi güvenle tamamlayın.
YDS Canlı Derslerinde neler var?

YDS Hazırlık Canlı Dersleri Haftalık Ders Programı

YDS Dersleri Hediyeleri, %10 İndirim Kodu ve YDS Paketine Ücretsiz Erişim

YDS Hazırlık - Canlı Ders [2017 İlkbahar]

YDS Hazırlıkta, konu, soru ve kelime çalışmaları


         Diğer: Kayıttan Ders Seçenekleri
 
 

Ders Hakkında

 

+ Ömer Hoca ve Muhammed Hoca'nın deneyimleri ile dersi uzmanından dinleyin
+ İyi planlanmış ders programı ile sınav pratiğini geliştirin
+ YDS'nin püf noktalarını öğrenin
+ YDS Mini Denemeler ile hızlı pratik yapın
+ Tam denemeler ile puanınızı görün
+ 7/24 video derslerden faydalanın
+ Canlı derslerde anında sorularınıza cevap bulun
+ Canlı destek ile tüm teknik sorunlarınızı çözümü için destek alın

Canlı derste kullanılan materyaller hangileridir?

Eğitmenlerimizin hazırladığı kurs programı, yüzyüze eğitimlerde uygulanan kurs programına göre daha yoğun bir içerik ile size sunulmaktadır. Ders işlenecek kitapları aşağıdaki görsellerde yer almaktadır. Kitapların hepsi ücretsiz kargo ile size gönderilmektedir. Her kitap hakkında daha fazla bilgi almak ve örnek sayfalarını incelemek için görsellere tıklayabilirsiniz.

YDS Grammar - YDS Hazırlık Kitapları  YDS Sınav Teknikleri - YDS Hazırlık Kitapları  YDS Kelime - YDS Hazırlık Kitapları  YDS Vocabulary - YDS Hazırlık Kitapları  YDS Çözümlü Denemeler- YDS Hazırlık Kitapları  YDS Çözümlü Denemeler- YDS Hazırlık KitaplarıYDS Çözümlü Denemeler- YDS Hazırlık Kitapları

Sıkça Sorulan Sorular?


Canlı Ders Nedir?

Haftanın belli akşamları yapılan derslere anlık olarak internet bağlantısı üzerinden bağlanmanız ve derse katılmanız anlamına gelmektedir. Ders ekranına bağlandığınızda anlık olarak dersi dinleyebilir ve eğitmene yazılı olarak sorularınızı iletebilirsiniz. Canlı dersi dinledikten sonra üyeliğiniz süresince yapılan canlı dersin kayıtlarını yine sistem üzerinden izleyebilir isterseniz videonun altına sorularınızı yine iletebilirsiniz. Fakat motivasyon açısından canlı derse katılmanız büyük önem arz etmektedir.

Canlı Derslerin Kayıtlarını Daha Sonra İzleyebilir miyiz?

Evet. Derslerin kayıtları kısa süre içinde sisteme video dosyası olarak yüklenmektedir. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar tekrar etmek üzere, üyeliğiniz süresince YDS Derslerini izleyebilirsiniz. Ayrıca dersleri izlerken ders hakkında sorularınızı video dosyasının hemen altında yer alan "Sorun/Cevaplayalım" bölümünden sorabilirsiniz.

YDS Canlı Dersleri Kalabalık Oluyor mu?

Derslerimiz kalabalık olmuyor, ancak elbette fiziksel sınıf ortamında ders gören kişilere göre sayı daha yüksek olabiliyor. Teknik olarak çok yüksek sayılara çıkabilme imkanımız olsa da bir sınıfa maksimum 75 kişi kaydediyoruz, daha fazlasını kabul etmiyor ek sınıflar açıyoruz, çünkü ders dinleyen adayların da sınıftaki konsantrasyonları bizim için çok önemli.

Derslere Kaç Öğretmen Girecek

Haftanın 3 günü yapılacak derslere 2 farklı eğitmen girecektir. Pazartesi yapılacak derse girecek eğitmenimiz; Muhammed Özgür Yaşar, Salı ve Perşembe günleri derse girecek eğitmenimizin adı: Ömer Faruk Yaşar'dır. Yukarıdaki videoda anlatıldığı gibi anlatılacak derslerin konu dağılımları eğitmenlerimiz arasında paylaştırılmıştır. Bu şekilde 2 farklı eğitmenden ders almanız, size ders anlatan kişilerin çok daha iyi konsantre olmasını sağlamaktadır. Özetle her dersi uzmanından dinleceksiniz.

Derslerde Eğitmenlere Soru Sorabilir miyiz?

Evet derslerde soru sorabilisiniz. Siz yazılı olarak sorularını iletiyorsunuz, YDS Dersini anlatan hocamız sorunuzu aynı anda görüp/cevaplıyor. Canlı ders olduğu için ekranda anlatılan derste anlayamadığınız bir yer olursa sorabiliyorsunuz. İsterseniz ders sonrası sisteme aktarılan ders kayıtlarına ait videoyu izlerken de soru sorabilirsiniz, yine ders anlatan eğitmenlerimizden biri en kısa sürede cevaplayacaktır. Canlı dersteki gibi anında cevap gelmeyebilir ama gün içinde mutlaka sorunuza yanıt alacaksınız. Örneğin 45. dakikada anlatılan soruda takıldıysanız bunu belirterek video derste o soruyu sorarsanız çok daha hızlı bir yanıt alabilirsiniz.

Demo dersleri yani nasıl bir sistem olduğunu görebilir miyim?

Evet. Buraya tıklayarak ücretsiz üyelik yapabilir ve sisteme girdikten sonra tüm eğitim paketlerinin ilk 5 videosunu ücretsiz olarak izleyebillirsiniz ve tüm başlıkları görebilirsiniz. Üyelik yaptıktan sonra mail doğrulama işlemini tamamlamanız gerekmekte, sonrasında belirlediğiniz şifre ile giriş yapabilirsiniz, ardından öncelikle "Eğitime Başla" butonuna tıklamalısınız, sonra [Canlı] Ders Kayıtları kategorisini seçip en güncel olan ilk sıradaki video paketini seçmeli ve yaklaşık 10 saatten oluşan ilk 5 dersi izleyebilirsiniz. Böylece ders işleme tekniğini, öğrencilerin katılım şekillerini, eğitmenlerimizin kitaba bağlı anlatım şekillerini görebilirsiniz. Hatta video sayfasında yorum yapabilir sormak istediklerinize yanıt alabilirsiniz.

Kayıttan Alırsam Ne Olur?

Kayıttan eğitim paketi aldığınız da, canlı dersin yapıldığı anda derse giriş hakkınız olmaz ancak bunun dışında diğer tüm içerikler aynıdır. Aynı kitaplar gönderilir, aynı video dersler erişiminize açılır ve canlı derslerin kayıtları sisteme ertesi günün sabahında aktarıldığında siz de izleyebilirsiniz.

Hangi kitaplar gönderilecek?

Yukarıdaki videoda da görebileceğiniz üzere toplam 5 parça kitap gönderilecektir. Gramer Kitabı, Soru Çözüm Teknikleri Kitabı, Kelime Kitabı, Kelime Kitapçığı ve 15 adet çözümlü denemeden oluşan YDS Çözümlü Denemeler Seti gönderilecektir.

Kitaplar bana kaç günde ulaşır?

Kitaplarınız mesai günlerinde 16:30'a kadar sipariş yapıldığı takdirde aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Bulunduğunuz şehre göre genellikle en geç 2 iş günü içinde elinizde olacaktır.

Ödeme Seçenekleri nelerdir?

Aşağıdaki tabloda da görebileceğiniz üzere çok sayıda kredi kartı için 9 ay'a kadar taksit uygulaması vardır. Bankanıza göre değişen oranlarda uygun miktarlarda vade farkı uygulanabilmektedir. Bu vade farklarının net miktarını sipariş işlemin son aşamasında kredi kartı bilgilerini gireceğiniz güvenli ödeme ekranında görebilirsiniz.


YDS Canlı Dersler Ödeme Seçenekleri

 

Canlı dersleri ya da Video dersleri, Akıllı Telefon ya da Tablet'ten izleyebilir miyim?

Evet. Hem Canlı Dersleri hem de kayıtlı video dersleri akıllı telefon ya da tabletten rahatlıkla izleyebilirsiniz. Video dersleri izlemek için yüklemeniz gereken ek bir uygulama yoktur. Direkt olarak YDSOnline.net adresine girmeniz yeterlidir. Canlı dersleri izlemek için ise Click Meeting isimli uygulamayı telefonunuzun uygulama mağazasından indirmelisiniz, sonrasında ders ekranına erişebilmeniz için sitemizin sol alt bölümünde yer alan canlı destek menüsünü kullanarak ya da iletişim menüsünden mesaj atarak derse giriş bilgilerini edinebilirsiniz.

Kitaplar dışında ek kaynak veriliyor mu?

Evet. Gerekli görüldüğü durumlarda PDF formatında Canlı Ders ekranından indirilebilir halde bazı ek materyaller hazırlanmaktadır, bu materyalleri indirmeniz ve çıktı almanızı isteyerek derslere katılmanızı istediğimiz zamanlar olacak.

Sistemsel bir sorun ya da bilgisayarımda sorun olursa ne olacak?

Sistemsel sorunlar YDS Online olarak tamamen bizim sorumluluğumuzda olduğundan problem en kısa sürede giderilerek kesintisiz erişiminiz için gerekenler yapılacaktır. Ancak normal bir bilgisayardan erişim yapıldığı takdirde sistemin kullanımı esnasında herhangi bir sorun olmaması üzerine yazılımlarımız hazırlanmıştır. Buna ek olarak Canlı Destek menüsünden site yöneticisi görevlilerimizden destek alabilir kesintisiz erişim için bilgi edinebilirsiniz.

Üyelik yaptığımda derslere ne zaman erişebilirim?

Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız hemen sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz, çünkü ödeme onayı otomatik olarak gerçekleşmektedir. Ancak havale ile ödeme yaptısanız ödemeniz bizim hesaplarımıza geçtikten ve tarafımızca verilecek ödeme onayından sonra sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu aşamada pek çok işlem otomatik olarak gerçekleşmektedir. Havale ile yaptığınız ödemelerin çok daha hızlı onaylanmasını istiyorsanız "[email protected]" adresine makbuzunuzun okunaklı bir görüntüsünü gönderebilirsiniz.

Kaç gün boyunca sistemi kullanabilirim?

Canlı ders paketinde sistemi sınava kadar kullanabilirsiniz. Sınav günü akşamı sistemin kullanımı otomatik olarak kapatılacaktır. Üyelik yenilemek istediğiniz takdirde kitap hariç paketlerden satın alarak fiyat avantajı sağlayabilirsiniz, böyle eski öğrencimiz olduğunuz için ciddi bir indirim kazanmış olursunuz. Buna ek olarak her alışverişinizde %10 indirim hesabınızda "İndirim Puanı" menüsünde size verilmektedir.

Ödeme Yöntemleri

  • Kredi Kartı
  • Banka Havalesi

Satın al butonuna bastığınızda güvenli alışverişi tamamlamak üzere güvenli ödeme sistemine yönlendirileceksiniz. Tarayıcınızın adres çubuğundaki yeşil bilgilendirme alanı, bulunduğunuz sayfanın güvenliğinin onaylandığını belirtir. Eğer bu alanı (ya da kilit simgesini) görmüyorsanız, alışverişinizi tamamlamadan bizimle iletişime geçin.

Garanti Bankası - Yenisahra Şubesi
Hesap Adı: YDS YAYINCILIK LTD.ŞTİ.
Şube ve Hesap No: 1047 - 6299924
IBAN: TR42 0006 2001 0470 0006 299924 

 

İş Bankası - BATI ATAŞEHİR ŞB.
Hesap Adı: YDS YAYINCILIK LTD.ŞTİ.
Şube ve Hesap No: 1295 - 0 007126
IBAN: TR35 0006 4000 0011 2950 007126

 

 

Sepetim

  TOPLAM

0,0 TL