Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

Paket / Yayın Seç

Sizler için uzmanlıkla hazırlanmış paketlerden veya yayınlardan
istediğinizi seçin.

Kayıt Ol / Üye Girişi Yap

Siparişin size ulaşması için gerekli olan bilgileri sağlayın.

Ödeme Yap

Sağlanan ödeme seçeneklerinden size
en uygun olanı seçin ve alışverişinizi güvenle tamamlayın.

YDS Publishing

Grammar Box Kitabı

Tüm dilbilgisi kuralları Türkçe anlatımlı.

60.00

TL/Adet Stokta Var

Ürün Hakkında

Yazarlar : Grammar Box Kitabı
Yayınevi : YDS Publishing
Cilt Sayısı : 1
Sayfa Sayısı : 521
ISBN : 9786055052836
Yayın Tarihi : Nisan 2016
Ebat : 18,50x24

Ürün Açıklaması

Bu kitabımızın eski adı: Practical Grammar for All Learners'dir. 

    Gözden geçirilmiş dördüncü baskı olan elinizdeki Grammar Box kitabında 3000’e yakın soruyla her konu pekiştirilmiş, ipuçları ve kısa yollarla donatılmış ve konu sonlarında ayrıca testler hazırlanarak gramer konularının özümsenmesi sağlanmış, ayrıca pratik soru çözüm tekniklerine dayalı, sade ve net bir formatta hazırlanmıştır. YDS, YÖKDİL, LYS-5 gibi dil sınavlarına hazırlanıyorsanız, sınavlarda karşılaşabileceğiniz bütün dil bilgisi konuları tek kaynakta bulabileceksiniz.

 

    Kitabımız genel olarak dil sınavlarına hazırlananların, yabancı dille öğretim yapan özel okulların, Milli Eğitim’de ortaöğretime devam eden öğrencilerin, üniversitelerin dil bölümlerine girmeyi hedefleyen öğrencilerin, üniversite hazırlık sınıflarında eğitim görenlerin, üniversitelerin dil bölümlerinde okuyanların vb. gereksinmeleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış ve bu yolla kitabımızın oldukça geniş bir yelpazeye sahip genel bir başvuru kaynağı ve ana ders kitabı olması amaçlanmıştır. 

 

Kitaba ait örnek sayfaları ve önsözün tamamını aşağıdaki görsellerde bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için iletişim menüsünden bize sorularınızı iletebilirsiniz.


İlk siparişinizden sonra yüzde 10'luk indirim çeki hediyesi hesabınıza tanımlanacaktır. Ayrıca kitapla birlikte 1 haftalık online eğitim paketi aktivasyon kodu ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Tanıtım Sayfaları

Sepetim

  TOPLAM

0,0 TL