Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

Paket / Yayın Seç

Sizler için uzmanlıkla hazırlanmış paketlerden veya yayınlardan
istediğinizi seçin.

Kayıt Ol / Üye Girişi Yap

Siparişin size ulaşması için gerekli olan bilgileri sağlayın.

Ödeme Yap

Sağlanan ödeme seçeneklerinden size
en uygun olanı seçin ve alışverişinizi güvenle tamamlayın.

YDS Publishing

YDS 5000 Kelime Kitapçığı

Yabancı dil seviyesini ölçen ulusal sınavlarda en sık karşılaşılan 5000 kelime ve anlamı. YDS Online Kelime paketiyle uyumludur.

13.8 ₺

%8 KDV İndirimli Yeni Stokta

Ürün Hakkında

Yazarlar : YDS 5000 Kelime Kitapçığı
Yayınevi : YDS Publishing
Cilt Sayısı : 1
Sayfa Sayısı : 136
ISBN : 9786055052829
Yayın Tarihi : Aralık 2017
Ebat : 12 cm x 16,5 cm

Ürün Açıklaması

Memorize 5000 Words isimli kelime kitapçığında Phrasal Verb'ler dahil olacak şekilde tam 5000 kelime ve anlamları yer almaktadır. Bu kelimeler ulusal dil sınavlarında en sık karşılaşılan kelimelerden seçilerek bir araya getirilmiştir.
Ancak bu ürümüz özellikle sitemiz üzerinde satışta olan video eğitim paketimiz için üretilmiştir. Videolarda hafıza teknikleri kullanılarak anlatılan bu kelimelere, resimli, müzikli ve animasyonlu olarak ulaşabilmeniz sağlanmıştır yani sadece bu kitapçığı almak yerine Kelime Paketi üyeliği yaptırmanızı tavsiye ederiz. Kelime paketine yaptıracağınız üyeliklerde bu kitapçığımız ve YDS Vocabulary isimli kitabımız da ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.
Kelime Paketi içinde yer alan kategoriler elementary(temel) ve pre-intermediate düzeyinden başlayıp, advance(ileri seviye) düzeye doğru ilerlemektedir. İlk iki seviyede bulunan kelimeler (yüzde 10) İngilizce eğitimine yeni başlayanlar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Ancak Advance düzeydeki setlerimiz (yüzde 90) dil sınavlarında en sık kullanılan aktif ve akademik sözcüklerden oluşmaktadır. Kelime Paketi video görsellerinde bulunan 5000 kelimenin tamamını YDS 5000 Kelime Kitapçığı'nda aynı kategori düzeninde bulabilirsiniz.

Siparişiniz sonrası eğitim paketi kayıtlarında kullanabilmek üzere %10'luk indirim hesabınıza tanımlanacaktır.

Tanıtım Sayfaları

Sepetim

  TOPLAM

0,0 TL