Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

Paket / Yayın Seç

Sizler için uzmanlıkla hazırlanmış paketlerden veya yayınlardan
istediğinizi seçin.

Kayıt Ol / Üye Girişi Yap

Siparişin size ulaşması için gerekli olan bilgileri sağlayın.

Ödeme Yap

Sağlanan ödeme seçeneklerinden size
en uygun olanı seçin ve alışverişinizi güvenle tamamlayın.

YDS Publishing

YDS Vocabulary Kitabı

YDS ve LYS-5'te çıkan 10.000 Kelime

60.00

TL/Adet Stokta Var

Ürün Hakkında

Yazarlar : YDS Vocabulary Kitabı
Yayınevi : YDS Publishing
Cilt Sayısı : 1
Sayfa Sayısı : 540
ISBN : 9786059758406
Yayın Tarihi : Haziran 2015
Ebat : 19,5 cm x 27,5 cm

Ürün Açıklaması

Sıkıcı olan kelime ezberleme sürecini elinizdeki YDS Vocabulary kitabıyla sizin için eğlenceli hale getirdik. Kitabımızda bulunan alıştırmalar sadece klasik çoktan seçmeli soru türlerini içermekten ziyade eş anlam bulma, önek(prefix) sonek(suffix) çalışmaları gibi daha birçok farklı soru formatlarıyla da zenginleştirilmiştir. Tüm dil sınavlarında en çok çıkan kelimeleri YDS Vocabulary kitabında bulabileceksiniz. 

 

Kitabımızda bulunan tüm kelimeler sitemizdeki Kelime Paketi’yle paralel olarak hazırlanmıştır. Ydsonline.net Kelime Paketi’nde bulunan videolarda bir yandan İngilizce kelimeleri eğlenerek, görsel ipuçlarıyla, çağrışımlarla, diller arası benzerliklerle, kıyaslamalarla, ses benzeşmeleriyle, yorumlamalarla ezberleyecek öte yandan YDS Vocabulary kitabında site üzerinde çalıştığınız kelimeleri alıştırmalarla pekiştirme şansı bulacaksınız. 

 

YDS Publishing olarak yıllardır dil sınavlarına beraber hazırlandığımız ve sayıları on binleri aşan öğrencilerimizle paylaştığımız bütün bilgi, deneyim ve becerilerimizi bir kitap halinde yüz yüze çalışma fırsatı bulamadığımız siz sevgili okuyucularımıza sunuyoruz. Başarıya ulaşmanızda bir derece katkımız olursa ne mutlu bize.

Tanıtım Sayfaları

Sepetim

  TOPLAM

0,0 TL