Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

Paket / Yayın Seç

Sizler için uzmanlıkla hazırlanmış paketlerden veya yayınlardan
istediğinizi seçin.

Kayıt Ol / Üye Girişi Yap

Siparişin size ulaşması için gerekli olan bilgileri sağlayın.

Ödeme Yap

Sağlanan ödeme seçeneklerinden size
en uygun olanı seçin ve alışverişinizi güvenle tamamlayın.

YDS Publishing

YÖKDİL Sosyal Bilimler Kitabı

YÖKDİL Sosyal Bilimler ve Sınav Teknikleri

42.00

TL/Adet Stokta Var

Ürün Hakkında

Yazarlar : YÖKDİL Sosyal Bilimler Kitabı
Yayınevi : YDS Publishing
Cilt Sayısı : 1
Sayfa Sayısı : 263
ISBN : 9789752472006
Yayın Tarihi : Şubat 2017
Ebat : 19,5x27,5

Ürün Açıklaması

YÖKDİL Sosyal Bilimler Sınav Teknikleri ve Örnek Sınavlar Kitabı

YÖKDİL sınavına hazırlık aşamasında sağlam bir gramer alt yapısı almış ve hatırı sayılır derecede kelime bilgisi olan öğrencilere yönelik hazırlanmıştır. Bu yüzden kitabımızda gramer anlatımı bulunmamaktadır.

YÖKDİL sınavına hazırlık aşamasında sağlam bir gramer alt yapısı almış ve hatırı sayılır derecede kelime bilgisi olan öğrencilere yönelik hazırlanmıştır. Bu yüzden kitabımızda gramer anlatımı bulunmamaktadır.

Kitabımız 3 bölümden oluşmaktadır; birinci bölümde YÖKDİL sınavına hitap edecek soru tiplerinin çözüm teknikleri üzerinde kısaca durulmakta, bu soru tipleriyle ilgili önceki yılların ulusal sınavlarına benzer soruların açıklamalı çözümleri yapılmaktadır.
İkinci bölümde YÖKDİL sınavında büyük önem taşıyacak olan vocabulary, phrasal verb ve prepositional combination’larla ilgili çalışmalar bulunmaktadır. Sosyal bilimler ile ilgili kelime listemizde sosyal bilimler alanında karşınıza çıkabilecek çok sayıda kelimeyi bir arada görme şansı bulacaksınız. Bunun yanı sıra daha önce bahsedilen phrasal verb ve prepositional combination’larla ilgili çok kapsamlı bir çalışma kitabımızda mevcuttur.
Üçüncü bölümde ise 10 adet Sosyal Bilimler deneme sınavı kitabımızda yer almaktadır. Cevap anahtarları ise kitabın arkasındadır. Bu deneme sınavları ile sınava daha hazır girmeniz amaçlandığından sınav soruları mümkün olduğunca gerçek sınavdaki tarzda hazırlanmıştır.

Tanıtım Sayfaları

Sepetim

  TOPLAM

0,0 TL