Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

Paket / Yayın Seç

Sizler için uzmanlıkla hazırlanmış paketlerden veya yayınlardan
istediğinizi seçin.

Kayıt Ol / Üye Girişi Yap

Siparişin size ulaşması için gerekli olan bilgileri sağlayın.

Ödeme Yap

Sağlanan ödeme seçeneklerinden size
en uygun olanı seçin ve alışverişinizi güvenle tamamlayın.

YDS Publishing

YKS DİL Sınav Teknikleri

YKS DİL sınav formatındaki soruların sınav tekniklerine göre ayrıntılı açıklamaları.

55.2 ₺

%8 KDV İndirimli Yeni Stokta

Ürün Hakkında

Yazarlar : YKS DİL Sınav Teknikleri
Yayınevi : YDS Publishing
Cilt Sayısı : 1
Sayfa Sayısı : 712
ISBN : 9789752472754
Yayın Tarihi : 2018
Ebat : 19,5cm x 27,5cm

Ürün Açıklaması

YKS DİL Sınav Teknikleri kitabı, YKS DİL sınavına hazırlık aşamasında, orta derecede bir gramer altyapısı olan ve orta derecede kelime bilgisine sahip adaylara yöneliktir. 1000’den fazla soru içeren ve tamamen YKS DİL sınavına uyumlu olan kitabın bütün içeriği kitabın yazarları tarafından video görsellerine aktarılmıştır. Dileyen herkes, ydsonline.net sitesine üyelik yaptırdığı takdirde bu video anlatımlarına ulaşabilir.

 

Kelime, phrasal verbs, prepositions, cümle tamamlama, bütünlüğü bozan cümleyi bulma, paragraf doldurma, diyalog, eş anlam, çeviri, durum ve nihayet okuma parçalarını kapsayan bütün soru tiplerine ait 1000’i, aşkın soru tek tek ele alınmış, öğrenci gözüyle irdelenmiş, en kolay ve en kısa bir şekilde nasıl çözüleceği ile ilgili ipuçları, renkli bir şekilde verilmiştir. Soru çözümlerinde sadece ipuçlarıyla yetinilmemiş ayrıca soruların çevirileri, yanlış şıkların neden yanlış oldukları üzerinde de durulmuştur.

 

YDS Publishing olarak sizlere bu kitabı sunmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız. Yıllardır sayıları binleri aşan ve dil sınavlarına beraberce çalıştığımız öğrencilerimizden edindiğimiz deneyimin bir yansıması olarak ortaya çıkan kitabımızdan maksimum bir şekilde faydalanmanızı ümit ediyoruz.

Tanıtım Sayfaları

Sepetim

  TOPLAM

0,0 TL