Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

Hakkımızda

Türkiye’nin Dil Markası YDS Publishing yabancı dil eğitiminde yeniliklerin öncüsü olmaya devam ediyor. YDSonline.net sayesinde artık Türkiye’nin her yerinden sadece internete bağlanarak YDS Publishing kalitesiyle İngilizce öğrenmenin keyfini sürebilir, Tüm Dil Sınavlarına evinizde, işyerinizde, ofisinizde kısacası her yerde hazırlanabilirsiniz.

Çok iyi bilinmektedir ki gelişen teknolojiyle birlikte eğitim sistemimizde birçok yenilik ortaya çıkmıştır. Akıllı tahtalar ve tablet bilgisayarların kullanılmaya başlanması bu yenilikler arasında yer almaktadır. Bu bağlamda geleneksel kitap formatının gelişen teknolojiye ayak uydurması için kitap kullanıcılarına okudukları metin ve çözdükleri soruların eğitmenler tarafından video gibi görsel zenginliğe sahip içeriklerle ve zaman kısıtlaması olmadan aktarılması ihtiyacı ortaya çıkmıştır.

Bu ihtiyacı karşılamak için YDS Publishing olarak Türkiye’de ilk defa tüm içeriği videolar ile anlatılmış ve akıllı tahtaya uyumlu olan kitapları ve online eğitim sistemini sizler için hazırladık.


Normal bir dil kursunda dil sınavları hazırlık programlarının içerdiği bütün müfredatı YDSonline.net'de bulabilirsiniz. Çoğunlukla bir sınav hazırlık programına devam eden öğrencilerin en çok şikâyet ettikleri ders kaçırma, derse girilse bile anlaşılmayan konuların tekrar edilememesi, ezberlenen kelimelerin kısa bir sürede unutulması, sınav çözümlerinin yetersizliği gibi durumlar YDSonline.net ile bundan böyle tarihe karışıyor.

Artık anlamakta zorlandığınız herhangi bir gramer konusunu, bir türlü ezberleyemediğiniz kelimeleri ya da sınav çözüm tekniklerini defalarca izleme şansına sahipsiniz. Ayrıca izlediğiniz videolarda anlayamadığınız konularla ilgili sormak istediklerinizi facebook  sayfamızda sürekli soracağınız soruları bekleyen eğitmenlerimize yönlendirebilir onlardan videolu anlatımlarıyla ilgili her türlü desteği alabilirsiniz. 

 

YDS Publishing

 

 

YDS Online Dersler