Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

YDS YÖKDİL ve YKS DİL Sınavına Video Derslerle Hazırlanın

YDS YÖKDİL ve YKS DİL Sınavı Hazırlık ders paketine bugün kayıt olun, kitaplarınız ücretsiz kargo ile adresinize gönderilsin. Üstelik 1 yıllık seçenek ile kayıt olan herkese İngilizce Ön Hazırlık Paketi ücretsiz!


  • ● Sınırsız erişim hakkı*
  • ● 1 Yıllık seçenekte Ön Hazırlık Paketi
  • ● 1 Yıllık seçenekte Çeviri Paketi
  • ● Son 4 dönemin canlı ders kayıtlarına erişim
*Sınırsız erişim hakkı kayıt olduğunuz süre boyunca içerikleri kullanırken video kontör ya da tekrar izleyememe gibi kısıtların olmadığını ifade etmektedir.
YDS Canlı Ders Paketi

İncelemek ve kayıt olmak için seçiminizi yapınız:
**Üsttteki paketlerin 1 yıllık seçeneklerine kayıt olmanız durumunda Ön Hazırlık ve Çeviri Paketleri kitaplarıyla birlikte hediye edilmektedir.

Kotaları Düşünmeyin

Farkımız; Sınırsızlığımız

Online derslerde sınırsız erişim, sınırsız tekrar YDS Online'da.

Kayıt olan herkes kayıt altına alınan tüm derslere sınırsızca erişerek, ders çalışmak istediği anda her bir dersi istediği kadar tekrar edebiliyor.

 

 

Bir kurstan çok daha fazlası

Eğitmenlerimiz, aynı zamanda kitaplarımızın yazarlarıdır; yani doğrudan en deneyimli hocalarımızdan ders alacaksınız. Üstelik kayıt olduğunuzda canlı dersleri beklemeden geçmiş dönem derslerinin de olduğu video derslere hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.


YDS YÖKDİL ya da YKS DİL'e Online Derslerle Hazırlanın, tekrar tekrar izleyin, sorun, çalışın, öğrenin!
Haftada üç gün yapılan derslere katılın, sorularınıza anlık cevap alarak evinizin rahatlığında dersinize çalışabilirsiniz. Daha önce hiç sınava girmeyip, YDS, YÖKDİL ya da YKS DİL'e girip ve hedeflediğiniz puana ulaşamadıysanız bu eğitim grubunda yapılan dersler ve deneyimli eğitmenlerimizin yönlendirmeleri ile başarılı olacaksınız. Geçmişte başarılı olanların mesajlarını okumak isterseniz tıklayın

Dil Sınavlarına Ustaların Elinden Çıkmış Kitaplarla Hazırlanın!
Tam 9 parçadan oluşan kitap setinde şu kitaplar vardır; 1-Grammar Box, 2-YDS Vocabulary, 3-YDS ya da YKS DİL Sınav Teknikleri, 4-YDS Çözümlü Denemeler, 5-YDS Mini Denemeler, 6-YDS Yaprak Testler, 7-Memorize 5000 Words, 8-English Box, 9-English Box Yaprak Testler, YÖKDİL'e girecekler için ayrıca 10-YÖKDİL Çözüm Teknikleri ve Örnek Sınavlar, 11- YDS Translation Methods isimli kitaplarımızı gönderiyoruz. İster canlı derse kayıt olun isterseniz video eğitim paketine kayıt olun size kitap seti ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. Kitaplar hakkında daha fazla bilgi yer alan sayfamıza geçmek için tıklayın

Yoğun çalışma programını destekleyecek şekilde her gün ders çalışma imkanı!
Haftaiçi yapılan canlı derslerin dışında, üyelik sonrası sınavlarla ilgili tüm içerikler erişimize açılacak ve istediğiniz kadar dersleri tekrar edebileceksiniz. Sadece kayıtlı olduğunuz canlı ders programı değil geçmiş dönem canlı ders kayıtları da erişiminizde olacak. Bu yönüyle benzersiz bir hizmeti size sağlayarak sınırsız ders çalışma imkanını size sağlıyoruz. Hem geçmiş dönem ders kayıtları, hem güncel dönem ders kayıtları hem de kitaplarımızın ayrıca anlatımlarının yapıldığı video derslere sınırsız tekrar imkanı ile erişebileceksiniz.

Ders Ortamını Seçin

YDS Hazırlık Kayıttan Ders Paketi

1 Yıllık kayıtta İngilizce Ön Hazırlık ve Çeviri Paketi Hediyesiyle

12 Aylık: 719 TL
Alt Paket
Gramer Paketi
Kelime Paketi
Soru Çözüm Teknikleri Paketi
Canlı Ders Kayıtları
1 yıllık kayıt olduğunuzda hediye paket
İngilizce Ön Hazırlık Paketi Akademik Çeviri Canlı Dersleri(2 hafta) Reading Canlı Dersleri (4 Hafta)
Kitaplar
1. Grammar Box
2. YDS Vocabulary
3. YDS Sınav Teknikleri
4. YDS Çözümlü Denemeler (15'li)
5. YDS Mini Denemeler (20'li)
6. YDS Yaprak Testler
7. 5000 Kelime Kitapçığı
8. YÖKDİL Kitabı (Alan'a Göre)
1 yıllık kayıt olduğunuzda hediye kitaplar
1. English Box
2. English Box Yaprak Testler
3. Translation Methods
Video Derslere Erişim
7/24 Erişim
Video Ders Tekrar Hakkı
Sınırsız
Eğitmenler
Ömer Hoca (18 Yıllık Deneyim)
Muhammed Hoca (20 Yıllık Deneyim)
İndirimler
2-5 Kişi: %10 İndirim
6-10 Kişi: %15 İndirim
11 Kişi Üzeri: %20 İndirim
Fiyatlar
6 Aylık: 649 TL
12 Aylık: 719 TL

YKS DİL Hazırlık Kayıttan Ders Paketi

%10 İndirim Kodu Hediyesiyle Birlikte

12 Aylık: 719 TL
Alt Paket
Gramer Paketi
Kelime Paketi
Soru Çözüm Teknikleri Paketi
Canlı Ders Kayıtları
1 yıllık kayıt olduğunuzda hediye paket
İngilizce Ön Hazırlık Paketi Akademik Çeviri Canlı Dersleri(2 hafta) Reading Canlı Dersleri (4 Hafta)
Kitaplar
1. Grammar Box
2. YDS Vocabulary
3. YDS Sınav Teknikleri
4. YDS Çözümlü Denemeler (15'li)
5. YDS Mini Denemeler (20'li)
6. YDS Yaprak Testler
7. 5000 Kelime Kitapçığı
8. YÖKDİL Kitabı (Alan'a Göre)
1 yıllık kayıt olduğunuzda hediye kitaplar
1. English Box
2. English Box Yaprak Testler
3. Translation Methods
Video Derslere Erişim
7/24 Erişim
Video Ders Tekrar Hakkı
Sınırsız
Eğitmenler
Ömer Hoca (18 Yıllık Deneyim)
Muhammed Hoca (20 Yıllık Deneyim)
İndirimler
2-5 Kişi: %10 İndirim
6-10 Kişi: %15 İndirim
11 Kişi Üzeri: %20 İndirim
Fiyatlar
6 Aylık: 649 TL
12 Aylık: 719 TL


Canlı Derslerle İlgili Sıkça Sorular Sorular
YDS ve YÖKDİL Canlı Ders Nedir?
Haftanın belli akşamları yapılan derslere anlık olarak internet bağlantısı üzerinden bağlanmanız ve derse katılmanız anlamına gelmektedir. Ders ekranına bağlandığınızda anlık olarak dersi dinleyebilir ve eğitmene yazılı olarak sorularınızı iletebilirsiniz. Canlı dersi dinledikten sonra üyeliğiniz süresince yapılan canlı dersin kayıtlarını yine sistem üzerinden izleyebilir isterseniz videonun altına sorularınızı eğitmenlere gönderebilirsiniz. Fakat şu anda aktif herhangi bir canlı ders programı yoktur. Bunun yerinde son 4 dönemin ders kayıtlarının yer aldığı video ders paketlerini incelemenizi tavsiye ederiz.
Canlı Derslerin Kayıtlarını Daha Sonra İzleyebilir miyiz?
Evet. Derslerin kayıtları kısa süre içinde sisteme video dosyası olarak yüklenmektedir. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar tekrar etmek üzere, üyeliğiniz süresince tüm ders kayıtlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca dersleri izlerken ders hakkında sorularınızı videonun hemen altında yer alan "Sorun/Cevaplayalım" bölümünden sorabilirsiniz.
Derslere Kaç Öğretmen Girecek
Derslere 2 farklı eğitmen girecektir. Anlatılacak derslerin konu dağılımları eğitmenlerimiz arasında paylaştırılmıştır. Bu şekilde 2 farklı eğitmenden ders almanız, size ders anlatan kişilerin çok daha iyi konsantre olmasını sağlamaktadır. Özetle her dersi uzmanından dinleyeceksiniz.
Derslerde Eğitmenlere Soru Sorabilir miyiz?
Evet derslerde soru sorabilisiniz. Siz yazılı olarak sorularını iletiyorsunuz, YDS Dersini anlatan hocamız sorunuzu aynı anda görüp/cevaplıyor. Canlı derse katıldığınızda ne kadar çok soru sorarsanız bizim için o kadar iyi aslında, çünkü sizin ders ile ilgili durumunuzu daha iyi belirleyebiliyor ve buna göre sınav hazırlık sürecinize daha iyi müdahale edebiliyoruz. Ayrıca canlı ders dışında da bize sorular sorabilirsiniz.
Demo dersleri yani nasıl bir sistem olduğunu görebilir miyim?
Evet. Buraya tıklayarak ücretsiz üyelik yapabilir ve sisteme girdikten sonra tüm eğitim paketlerinin ilk 5 videosunu ücretsiz olarak izleyebillirsiniz ve tüm başlıkları görebilirsiniz. Ardından öncelikle "Eğitime Başla" butonuna tıklamalısınız, sonra [Canlı] Ders Kayıtları kategorisini seçip en güncel olan ilk sıradaki video paketini seçmeli ve yaklaşık 10 saatten oluşan ilk 5 dersi izleyebilirsiniz. Böylece ders işleme tekniğini, öğrencilerin katılım şekillerini, eğitmenlerimizin kitaba bağlı anlatım şekillerini görebilirsiniz. Hatta video sayfasında yorum yapabilir sormak istediklerinize yanıt alabilirsiniz.
Kayıttan Alırsam Ne Olur?
Kayıttan eğitim paketi aldığınız da, canlı dersin yapıldığı anda derse giriş hakkınız olmaz ancak bunun dışında diğer tüm içerikler aynıdır. Aynı kitaplar gönderilir, aynı video dersler erişiminize açılır ve canlı derslerin kayıtları sisteme ertesi günün sabahında aktarıldığında siz de izleyebilirsiniz.
Hangi kitaplar gönderilecek?
Yukardaki listede de yer aldığı gibi Canlı Derslere Kayıt olanlara ya da 1 yıllık seçenek ile kayıt olanlar için kampanya kapsamında toplamda 11 parça kitap size ücretsiz kargo ile gönderilecektir. 1-Grammar Box, 2-YDS Vocabulary, 3-YDS Sınav Teknikleri, 4-YDS Çözümlü Denemeler, 5-YDS Mini Denemeler, 6-YDS Yaprak Testler, 7-5000 Kelime Kitapçığı 8-YÖKDİL Sınav Teknikleri ve Örnek Sınavlar Kitabı(Seçiminize Göre) 9-English Box 10-English Box Yaprak Testler(Ön Hazırlık Paketi için) 11-Translation Methods
Kitaplar bana kaç günde ulaşır?
Kitaplarınız siparişiniz sonrası 1 gün içinde kargo firmasına teslim edilir ve bulunduğunuz şehre göre genellikle en geç 2 iş günü içinde elinizde olacaktır.
Ödeme Seçenekleri nelerdir?
Aşağıdaki tabloda da görebileceğiniz üzere çok sayıda kredi kartı için 12 ay'a kadar taksit uygulaması vardır. Bankanıza göre değişen oranlarda uygun miktarlarda vade farkı uygulanabilmektedir. Bu vade farklarının net miktarını sipariş işlemin son aşamasında kredi kartı bilgilerini gireceğiniz PAYU güvenli ödeme ekranında görebilirsiniz.

YDS Canlı Dersler Ödeme Seçenekleri

 

 

Canlı dersleri ya da Video dersleri, Akıllı Telefon ya da Tablet'ten izleyebilir miyim?
Evet. Hem Canlı Dersleri hem de kayıtlı video dersleri akıllı telefon ya da tabletten rahatlıkla izleyebilirsiniz. Video dersleri izlemek için yüklemeniz gereken ek bir uygulama yoktur. Direkt olarak YDS Online'a girmeniz yeterlidir. Canlı dersleri izlemek için ise Click Meeting isimli uygulamayı telefonunuzun uygulama mağazasından indirmelisiniz, sonrasında ders ekranına erişebilmeniz için sitemizin sol alt bölümünde yer alan canlı destek menüsünü kullanarak ya da iletişim menüsünden mesaj atarak derse giriş bilgilerini edinebilirsiniz.
Kitaplar dışında ek kaynak veriliyor mu?
Evet. Gerekli görüldüğü durumlarda PDF formatında Canlı Ders ekranından indirilebilir halde bazı ek materyaller hazırlanmaktadır, bu materyalleri indirmeniz ve çıktı almanızı isteyerek derslere katılmanızı istediğimiz zamanlar olacak.
Sistemsel bir sorun ya da bilgisayarımda sorun olursa ne olacak?
Sistemsel sorunlar YDS Online olarak tamamen bizim sorumluluğumuzda olduğundan problem en kısa sürede giderilerek kesintisiz erişiminiz için gerekenler yapılacaktır. Ancak normal bir bilgisayardan erişim yapıldığı takdirde sistemin kullanımı esnasında herhangi bir sorun olmaması üzerine yazılımlarımız hazırlanmıştır. Buna ek olarak Canlı Destek menüsünden site yöneticisi görevlilerimizden destek alabilir kesintisiz erişim için bilgi edinebilirsiniz.
Üyelik yaptığımda derslere ne zaman erişebilirim?
Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız hemen sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz, çünkü ödeme onayı otomatik olarak gerçekleşmektedir. Ancak havale ile ödeme yaptısanız ödemeniz bizim hesaplarımıza geçtikten ve tarafımızca verilecek ödeme onayından sonra sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu aşamada pek çok işlem otomatik olarak gerçekleşmektedir. Havale ile yaptığınız ödemelerin çok daha hızlı onaylanmasını istiyorsanız "[email protected]" adresine makbuzunuzun okunaklı bir görüntüsünü gönderebilirsiniz.
Kaç gün boyunca sistemi kullanabilirim?
Canlı ders paketinde sistemi sınava kadar kullanabilirsiniz. Sınav günü akşamı sistemin kullanımı otomatik olarak kapatılacaktır. Üyelik yenilemek istediğiniz takdirde ktiaplarınız sizde olacağı için kitap hariç seçenekleri kullanarak fiyat avantajı sağlayabilirsiniz, böylece eski öğrencimiz olduğunuz için ciddi bir indirim kazanmış olursunuz. Buna ek olarak her alışverişinizde %10 indirim hesabınızda "İndirim Puanı" menüsünde size verilmektedir. Örneğin eski bir öğrencimiz ikinci defa alışveriş yapmak istediğinde %45'e varan indirimden faydalanabilmektedir.