Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

Videolar

Ne Zaman İsterseniz O Zaman Çalışın

Sınırsızca İstediğiniz Kadar Tekrar Edin

Videolar-Çözümlü Sorular-Konu Anlatımları-Süreli Yazılar-Kelime Çalışmaları-Deneme Sınavları ve daha fazlası hizmetinizde...

Paket / Yayın Seç

Sizler için uzmanlıkla hazırlanmış paketlerden veya yayınlardan
istediğinizi seçin.

Kayıt Ol / Üye Girişi Yap

Siparişin size ulaşması için gerekli olan bilgileri sağlayın.

Ödeme Yap

Sağlanan ödeme seçeneklerinden size
en uygun olanı seçin ve alışverişinizi güvenle tamamlayın.
YDS Canlı Derslerinde neler var?

YDS Hazırlık Canlı Dersleri Haftalık Ders Programı

YDS Dersleri Hediyeleri, %10 İndirim Kodu ve YDS Paketine Ücretsiz Erişim

Canlı Ders Grubu [2019 İlkbahar]

Kasım 2018 - Nisan 2019


         Diğer: Kayıttan Ders Seçenekleri
 
 

Ders Hakkında

Bu eğitim programına kayıt olarak haftanın belli günlerinden yapılacak olan canlı derslere ve yapılan derslerin video kayıtlarına erişebilirsiniz. Tüm dersler size gönderilecek olan kitaplar üzerinden yapılmaktadır ve daha önce sınava girmemiş olsanız da çok defa girmiş olsanız da bu eğitim grubu sizin için uygun olacaktır. Çünkü istediğiniz konuları baştan izleyebilir istemediklerinizi atlayarak ilerleyen konuları çalışabilmenize olanak sağlayan geçmiş dönem derslerine erişim de bu eğitim paketi ile size ücretsiz olarak verilecektir. Toplamda 11 parçadan oluşan kitap seti ve aşağıdaki özellikler ile YDS, YÖKDİL ve YKSınavında istediğiniz puanı alabilirsiniz:
 
- Ömer Hoca ve Muhammed Hoca'nın deneyimleri ile dersi uzmanından dinleyin
- Çeviri ve Reading canlı ders gurubuna ücretsiz erişim sağlayın
- İyi planlanmış ders programı ile sınav pratiğini geliştirin
- Ön hazırlık paketi ile eksiklerinizi kapatın
- YDS'nin püf noktalarını öğrenin
- YDS Mini Denemeler ile hızlı pratik yapın
- Denemeler ile puanınızı görün
- 7/24 video derslerden ve geçmiş dönem derslerinden faydalanın
- Canlı derslerde anında sorularınıza cevap bulun
- Canlı destek ile tüm teknik sorunlarınızı çözümü için destek alın

Canlı derste kullanılan materyaller hangileridir?

Eğitmenlerimizin hazırladığı kurs programı, yüzyüze eğitimlerde uygulanan kurs programına göre daha yoğun bir içerik ile size sunulmaktadır. Ders işlenecek kitapları aşağıdaki görsellerde yer almaktadır. Kitapların hepsi ücretsiz kargo ile size gönderilmektedir. Her kitap hakkında daha fazla bilgi almak ve örnek sayfalarını incelemek için görsellere tıklayabilirsiniz.

 

Setin içinden 1. Kitap: Grammar Box Kitabı

YDS YÖKDİL Gramer Kitabı

Setin içinden 2. Kitap: YDS Sınav Teknikleri

YDS YÖKDİL Sınav Teknikleri

Setin içinden 3. Kitap: YDS Vocabulary

YDS YÖKDİL Vocabulary Kitabı

Setin içinden 4. Kitap: YDS Çözümlü Denemeler Seti

YDS YÖKDİL Çözümlü Denemeler

Setin içinden 5. Kitap: YDS Mini Denemeler Seti

YDS YÖKDİL Mini Deneme Sınavları

Setin içinden 6. Kitap: YDS Yaprak Testler

YDS YÖKDİL Yaprak Testler

Setin içinden 7. Kitap: YDS 500 Kelime Kitapçığı

YDS YÖKDİL Kelime Kitapçığı

Setin Extrası: YÖKDİL'e girecekseniz aşağıdaki kitaplardan birini alanınıza göre seçmelisiniz.

YÖKDİL Fen Sağlık Sosyal Bilimler Kitapları

Hediyeler: English Box ve English Box Yaprak Testler

İngilizce Ön Hazırlık Kitabı

Hediyeler: Translation Methods

Translation Methods Kitabı

 

 

Kitaplarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki görsellere tıklayabilirsiniz.

YDS Grammar - YDS Hazırlık Kitapları  YDS Sınav Teknikleri - YDS Hazırlık Kitapları  YDS Kelime - YDS Hazırlık Kitapları  YDS Çözümlü Denemeler- YDS Hazırlık Kitapları  YDS Çözümlü Denemeler- YDS Hazırlık Kitapları  YDS Çözümlü Denemeler- YDS Hazırlık Kitapları  YDS Vocabulary - YDS Hazırlık Kitapları  YÖKDİL Fen Bilimleri  YÖKDİL Sağlık Bilimleri  YÖKDİL Sosyal Bilimleri  English Box Translation Methods

Canlı Derslerde Sıkça Sorular Sorular

 


 

YDS ve YÖKDİL Canlı Ders Nedir?
Haftanın belli akşamları yapılan derslere anlık olarak internet bağlantısı üzerinden bağlanmanız ve derse katılmanız anlamına gelmektedir. Ders ekranına bağlandığınızda anlık olarak dersi dinleyebilir ve eğitmene yazılı olarak sorularınızı iletebilirsiniz. Canlı dersi dinledikten sonra üyeliğiniz süresince yapılan canlı dersin kayıtlarını yine sistem üzerinden izleyebilir isterseniz videonun altına sorularınızı eğitmenlere gönderebilirsiniz.. Fakat motivasyon açısından canlı derse katılmanız büyük önem arz etmektedir.
Canlı Derslerin Kayıtlarını Daha Sonra İzleyebilir miyiz?
Evet. Derslerin kayıtları kısa süre içinde sisteme video dosyası olarak yüklenmektedir. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar tekrar etmek üzere, üyeliğiniz süresince tüm ders kayıtlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca dersleri izlerken ders hakkında sorularınızı videonun hemen altında yer alan "Sorun/Cevaplayalım" bölümünden sorabilirsiniz.
YDS Canlı Dersleri Kalabalık Oluyor mu?
Derslerimiz kalabalık olmuyor, ancak elbette fiziksel sınıf ortamında ders gören kişilere göre sayı daha yüksek olabiliyor. Teknik olarak çok yüksek sayılara çıkabilme imkanımız olsa da bir sınıfa maksimum 75 kişi kaydediyoruz, daha fazlasını kabul etmiyor ve ek sınıflar açıyoruz, çünkü ders dinleyen adayların da sınıftaki konsantrasyonları bizim için çok önemli.
Derslere Kaç Öğretmen Girecek
Haftanın 2 günü yapılacak derslere 2 farklı eğitmen girecektir.  Sınava yaklaşılan dönemde haftalık dersler 3 güne çıkacaktır. Salı yapılacak derse girecek eğitmenimiz; Ömer Faruk Yaşar, Cuma günü yapılacak eğitmenimizin; Muhamed Özgür Yaşar'dır. Anlatılacak derslerin konu dağılımları eğitmenlerimiz arasında paylaştırılmıştır. Bu şekilde 2 farklı eğitmenden ders almanız, size ders anlatan kişilerin çok daha iyi konsantre olmasını sağlamaktadır. Özetle her dersi uzmanından dinleyeceksiniz.
Derslerde Eğitmenlere Soru Sorabilir miyiz?
Evet derslerde soru sorabilisiniz. Siz yazılı olarak sorularını iletiyorsunuz, YDS Dersini anlatan hocamız sorunuzu aynı anda görüp/cevaplıyor. Canlı derse katıldığınızda ne kadar çok soru sorarsanız bizim için o kadar iyi aslında, çünkü sizin ders ile ilgili durumunuzu daha iyi belirleyebiliyor ve buna göre sınav hazırlık sürecinize daha iyi müdahale edebiliyoruz. Ayrıca canlı ders dışında da bize sorular sorabilirsiniz.
Demo dersleri yani nasıl bir sistem olduğunu görebilir miyim?
Evet. Buraya tıklayarak ücretsiz üyelik yapabilir ve sisteme girdikten sonra tüm eğitim paketlerinin ilk 5 videosunu ücretsiz olarak izleyebillirsiniz ve tüm başlıkları görebilirsiniz. Ardından öncelikle "Eğitime Başla" butonuna tıklamalısınız, sonra [Canlı] Ders Kayıtları kategorisini seçip en güncel olan ilk sıradaki video paketini seçmeli ve yaklaşık 10 saatten oluşan ilk 5 dersi izleyebilirsiniz. Böylece ders işleme tekniğini, öğrencilerin katılım şekillerini, eğitmenlerimizin kitaba bağlı anlatım şekillerini görebilirsiniz. Hatta video sayfasında yorum yapabilir sormak istediklerinize yanıt alabilirsiniz.
Kayıttan Alırsam Ne Olur?
Kayıttan eğitim paketi aldığınız da, canlı dersin yapıldığı anda derse giriş hakkınız olmaz ancak bunun dışında diğer tüm içerikler aynıdır. Aynı kitaplar gönderilir, aynı video dersler erişiminize açılır ve canlı derslerin kayıtları sisteme ertesi günün sabahında aktarıldığında siz de izleyebilirsiniz.
Hangi kitaplar gönderilecek?
Yukardaki listede de yer aldığı gibi toplamda 9 parça kitap size ücretsiz kargo ile gönderilecektir. 1-Grammar Box, 2-YDS Vocabulary, 3-YDS Sınav Teknikleri, 4-YDS Çözümlü Denemeler, 5-YDS Mini Denemeler, 6-YDS Yaprak Testler, 7-5000 Kelime Kitapçığı 8-YÖKDİL Sınav Teknikleri ve Örnek Sınavlar Kitabı(Seçiminize Göre) 9-English Box (Ön Hazırlık Paketi için) 10-English Box Yaprak Testler 11-Translation Methods Kitabı
Kitaplar bana kaç günde ulaşır?
Kitaplarınız mesai günlerinde 15:00'a kadar sipariş yapıldığı takdirde aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Bulunduğunuz şehre göre genellikle en geç 2 iş günü içinde elinizde olacaktır.
Ödeme Seçenekleri nelerdir?
Aşağıdaki tabloda da görebileceğiniz üzere çok sayıda kredi kartı için 12 ay'a kadar taksit uygulaması vardır. Bankanıza göre değişen oranlarda uygun miktarlarda vade farkı uygulanabilmektedir. Bu vade farklarının net miktarını sipariş işlemin son aşamasında kredi kartı bilgilerini gireceğiniz PAYU güvenli ödeme ekranında görebilirsiniz.

YDS Canlı Dersler Ödeme Seçenekleri

 

 

Canlı dersleri ya da Video dersleri, Akıllı Telefon ya da Tablet'ten izleyebilir miyim?
Evet. Hem Canlı Dersleri hem de kayıtlı video dersleri akıllı telefon ya da tabletten rahatlıkla izleyebilirsiniz. Video dersleri izlemek için yüklemeniz gereken ek bir uygulama yoktur. Direkt olarak YDS Online'a girmeniz yeterlidir. Canlı dersleri izlemek için ise Click Meeting isimli uygulamayı telefonunuzun uygulama mağazasından indirmelisiniz, sonrasında ders ekranına erişebilmeniz için sitemizin sol alt bölümünde yer alan canlı destek menüsünü kullanarak ya da iletişim menüsünden mesaj atarak derse giriş bilgilerini edinebilirsiniz.
Kitaplar dışında ek kaynak veriliyor mu?
Evet. Gerekli görüldüğü durumlarda PDF formatında Canlı Ders ekranından indirilebilir halde bazı ek materyaller hazırlanmaktadır, bu materyalleri indirmeniz ve çıktı almanızı isteyerek derslere katılmanızı istediğimiz zamanlar olacak.
Sistemsel bir sorun ya da bilgisayarımda sorun olursa ne olacak?
Sistemsel sorunlar YDS Online olarak tamamen bizim sorumluluğumuzda olduğundan problem en kısa sürede giderilerek kesintisiz erişiminiz için gerekenler yapılacaktır. Ancak normal bir bilgisayardan erişim yapıldığı takdirde sistemin kullanımı esnasında herhangi bir sorun olmaması üzerine yazılımlarımız hazırlanmıştır. Buna ek olarak Canlı Destek menüsünden site yöneticisi görevlilerimizden destek alabilir kesintisiz erişim için bilgi edinebilirsiniz.
Üyelik yaptığımda derslere ne zaman erişebilirim?
Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız hemen sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz, çünkü ödeme onayı otomatik olarak gerçekleşmektedir. Ancak havale ile ödeme yaptısanız ödemeniz bizim hesaplarımıza geçtikten ve tarafımızca verilecek ödeme onayından sonra sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu aşamada pek çok işlem otomatik olarak gerçekleşmektedir. Havale ile yaptığınız ödemelerin çok daha hızlı onaylanmasını istiyorsanız "[email protected]" adresine makbuzunuzun okunaklı bir görüntüsünü gönderebilirsiniz.
Kaç gün boyunca sistemi kullanabilirim?
Canlı ders paketinde sistemi sınava kadar kullanabilirsiniz. Sınav günü akşamı sistemin kullanımı otomatik olarak kapatılacaktır. Üyelik yenilemek istediğiniz takdirde ktiaplarınız sizde olacağı için kitap hariç seçenekleri kullanarak fiyat avantajı sağlayabilirsiniz, böylece eski öğrencimiz olduğunuz için ciddi bir indirim kazanmış olursunuz. Buna ek olarak her alışverişinizde %10 indirim hesabınızda "İndirim Puanı" menüsünde size verilmektedir. Örneğin eski bir öğrencimiz ikinci defa alışveriş yapmak istediğinde %45'e varan indirimden faydalanabilmektedir.

Ödeme Yöntemleri

  • Kredi Kartı
  • Banka Havalesi

Satın al butonuna bastığınızda güvenli alışverişi tamamlamak üzere güvenli ödeme sistemine yönlendirileceksiniz. Tarayıcınızın adres çubuğundaki yeşil bilgilendirme alanı, bulunduğunuz sayfanın güvenliğinin onaylandığını belirtir. Eğer bu alanı (ya da kilit simgesini) görmüyorsanız, alışverişinizi tamamlamadan bizimle iletişime geçin.

Garanti Bankası - Yenisahra Şubesi
Hesap Adı: YDS YAYINCILIK DERGİCİLİK LTD.ŞTİ.
Şube ve Hesap No: 1047 - 6299924
IBAN: TR42 0006 2001 0470 0006 299924 
İş Bankası - BATI ATAŞEHİR ŞB.
Hesap Adı: YDS YAYINCILIK DERGİCİLİK LTD.ŞTİ.
Şube ve Hesap No: 1295 - 0007126
IBAN: TR35 0006 4000 0011 2950 007126

Havale ile ödeme yönetiminde taksit yapılmaz ve havale/eft ücreti sipariş ücretine dahil edilemez.

Ödeme onayı, ödeme makbuzunun e-posta yoluyla [email protected] adresine gönderilmesinin ardından en fazla 1 iş günü içinde yapılır.

Sepetim

  TOPLAM

0,0 TL