Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

YDS Online Hakkında Değerlendirmeler:


  Zümrüt Korkut
  Öğrenci
  İyi günler, İngilizce deki gramer eksiğim için gramer kitabınızı aldım ve çok beğendim. Bunun yanında, online gramer paketi hediyenizden yararlanmak için sitenize üye oldum. Gerek kitap, gerek online konu anlatımı olsun ingilizce gerçekten çok akıcı ve sade bir dille anlatılmış. Bu sebeple emeği geçen bütün eğitimcilerinize teşekkür ederim. Artık ingilizceyle bir sorunum kaldığını düşünmüyorum. Teşekkür ederim.
  Muhammed Sefa Yılmaz
  Öğrenci
  Eskişehir
  YDS Publishing online ailesiyle tanıştığımda ingilizcem sıfırdı ama canlı dersler sayesinde puanımı arttırdım buda bana hedefime ulaşabilceğimi gösterdi, ayrıca ekip çok sağlam ve içten her türlü sıkıntıda yardımcı oldular Allah razı olsun hocalarımdan inşAllah hedefimize sizinle ulaşacağız...
  Mustafa Üstüner
  Öğrenci
  2010 yılında Muhammed Hoca ve Ömer Hocadan o zamanki ismi ile KPDS ye yönelik sınav eğitimi aldım. Engin tecrübeleri ve bilgilerinin yanında sonsuz yardımları sayesinde sınavdan istediğim puanı aldım. Eskişehir'de bulunanlara eğer ingilizce öğrenmek istiyorlar ise hiç vakit kaybetmeden hocalarımı bulmanızı öneriyorum. Eskişehir dışında olanlar için ise online eğitim setlerini öneriyorum. Şiddetle öneriyorum, pişman olmayacaksınız !
  Betül Deniz

  Ankara
  çok başarılı...
  Sevgi Mil

  Bu sınavda hem ders notları hem de kitaplar ile 50'yi geçtim.. Tezli yüksek lisansa başlamam için yetiyor.. Ekibinize çok teşekür ederim.. Allah razı olsun.. İyi ki Ömer Hocam ve Muhammed Hocam var diyorum..
  Arzu Güzel Toprak
  Öğrenci
  Diyarbakır
  Merhaba, sizlerle tanışmam tedavi gören kardeşime ingilizceyi görsellerle öğreten bir video seti ararken gerçekleşti. İnternet bağlantısı olmadığı için vazgeçmiştik ama bir yıl sonra kardeşim bende kalmaya başladı. internet problemi olmadığı için bukez olabilir dedim fakat kardeşimin sağlık problemi ilerlemişti. Kendim için düşündüm bukez..hem dışardaki kurslara gidecek vaktim olmadığı için hem de derslere canım kardeşimin adıyla girdiğimden Muhammed hocamın Ömer hocamın diyalogunu kardeşim duyduğunda mutlu olduğu için..Derslere katılımım çok az bir zaman sürse de çok getirisi oldu benim için. Muhammed hocamın sabırlı Ömer hocamın dinamik ve sevecen anlatışıyla hem temelsiz ingilizcem sağlam zemine oturdu hem kardeşimin son zamanlarında ona moral oldu, tabi bir de benim için.. Özellikle kardeşimin vefatının öncesi ve sonrasında samimi tesellileri kendime gelmeme vesile oldu. Sınava girmeyi istemesem de eşimin ısrarıyla girdim. İyi ki de eşimi dinlemişim. 60 aldım. Dediğim gibi zor bir dönemdi benim içi
  Ömer Önal

  Kahramanmaraş
  Bir önceki sınavda 31 puan almıştım bu sınavda 55 puan almam gerekiyordu açıkcası çok umutlu değildim ama 62.5 puan aldım. Burda canlı derslerin çok ciddi bir faydasını gördüm. Arkadaşlara tavsiyem sadece online ve canlı dersleri takip etsinler bence yeterlidir. Ömer hoca, Muhammed hoca ve ekibin geri kalan üyelerine çok teşekkürler.
  Ali Said Yazıcı

  Kahramanmaraş
  Öncelikle sizlere çok teşekkür ederim. Hedef 55 idi ve 57.5 aldım basit hatalar olmasa eminim çok daha iyi de alabilirdim. iki hocamızda gerçekten çok kaliteli idi. Dil hakkında soru soran insanlara da bu siteyi kesinlikle tavsiye ediyorum tekrar çok teşekkür ederim.
  Muzaffer Aktay

  Amasya/Merzifon
  2014 yds eylül sınavına sizin online ve canlı dersler ile hazırlandım. İstediğim notu da aldım. Bu süreçte başta Ömer ve Muhammed hoca olmak üzere tüm personelden çok fazla ilgi ve alaka gördüm. Eğer verilen programa uyarsanız bu site sizi başarıya çok rahat ulaştıracaktır. Kelime, gramer ve soru çözüm videoları titizlikle hazırlanmış. Yds deneme sınavları bu süreçte sizi ölçüyor ve gayet başarılı. Ayrıca bunların videolu soru çözümleri de sistemde var. Yds sisteminiz sayesinde engel değil eğlence oluyor, arkadaşlara tavsiye başka bir kaynak ya da kurs aramanıza gerek yok burası size yeter.
  Semahat Alperdal

  Diyarbakır
  Merhaba 2014 bahar YDS den 63.75 puan almıştım. Hedefim 80 civarında bir puan almaktı. Bu kez kursa gitmeden kendim çalışmayı planlamıştım. YDS hazırlık sürecimde tesadüfen online hizmetiniz olan canlı derslerin ilk üyelerinden oldum. İyiki de olmuşum. Değerli hocalarım Muhammed Ö. YAŞAR ve Ömer F. YAŞAR ve grup arkadaşlarımla keyifli bir şekilde 3 aylık ders yapma olanağıyla sınava hazirlandim. Önerdikleri takdikler, soruları ne şekilde yorumlamamiz gerektiği, zamanı nasıl kullanmamız gerektiği gibi önemli konularda büyük katkıları oldu. Kayittan Video dersleri ile kelime ogrenme alıştırmaları, kaçırdığımız dersleri izleyebilme ya da tekrar edebilme olanağı ile güzel bir çalışma sundular. Teknik destek sağlayıcı sayın Mehmet.N.Aslan bey de her an hazır bir şekilde tüm iletişim hızmetleri ile destek sağladı. Ve 2014 Eylül YDS sonucum 78.75. Ben puanimdan gayet memnunum. Tüm destekleriniz için teşekkürlerimi sunar çalışmalarının daha çok sınav adayına ulaşmasını dilerim.
  Muhammed Pilgir

  Çorum-Bayat
  YDS sınavına daha önceleri de ÜDS ve KPDS sınavlarına ara ara girerdim hiç çalışmadan. Bu yaz çalışarak bir kurs desteği alarak sınava girmek istedim. Çünkü YDS sınavı her yerde karşıma çıkıyordu. Örgün şekilde yapılan kurslada devam sıkıntısı çekecektim. Çünkü küçük bir ilçede çalışmaktayım, kurs için her seferinde 80km merkeze gidip gelmem gerekecekti. Online kurs arayışına bunun sonucunda başladım. Birkaç kurs üzerinde yoğunlaştım. Daha önce online eğitim almış kişilere ulaşmaya çalıştım. Fakat çevremde online eğitim alan kimse yoktu. Örnek videolarınız beni tatmin etti ve eğitimlere katıldım. Online eğitimlere başladığımda çevremden çok tepki aldım öyle şey mi olur, eğitim dediğin yüz yüze olur diye. Fakat dersler zaten yüz yüze gibiydi. Derslerden önce ders ile alakalı materyeller pdf olarak maile geliyor. Ders saati geldiğinde tüm işimi bırakıp dersin yani bilgisayarın başına oturuyordum. 1 ay boyunca tüm derslere eksiksiz katıldım. Özel sebeplerden dolayı sonraki derslere katılamadım. Sınava girdiğ
  Berna Cesur
  Turizm Rehberi
  Kocaeli
  Ömer hocamın gönderdiği kelimeleri tekrar ediyorum ve sanırım oturdu artık bunlar, tekrar tekrar teşekkür ediyorum ellerinize sağlık hocam. Arkadaşlar ; bilmediğim kelimeleri önce kelime defterime yazıyorum ardından bunlarla ilgili aynı pdfte Ömer hocamın hazırladığı sorular geliyor zaten, bu soruları çözüyorum (yazıp ezberleyemediğim kelimeleri kelime defterimden bakarak biraz kopya çekerek) en son 1-2 gün sonra alıp tekrar ediyorum. bu şekilde kelime akılda kalıyor. Tavsiye ederim. İyi çalışmalar... Ayrıca böylesi çabalayan ekibe binlerce teşekkürler benden...
  Ayşegül Yücel

  Malatya
  Herkese merhaba... Bugün kısa bir muhasebe yaptım. 2014'de ne yaşadım. Artılarım ve eksilerim... Ben sadece artılarımdan bahsetmek istiyorum. 2014'ün bana hediye ettiği Muhammed Özgür Yaşar, Ömer Faruk Yaşar ve Mehmet N. Arslan hocalarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Destekleri ve varlıkları benim için çok değerli. Ayrıca ilk online ders grubumuz... İyi ki yolum sizinle kesişti ve söz veriyorum: Nisan 2015'de YDS'den en az 65 alacağım. 2015 tüm isteklerinizin bir fazlasını getirsin. Sevgiyle kalın.
  İlhan Yolcu
  Sınıf Öğretmeni
  Kocaeli
  Teknik grubunuzdan Mehmet N. ARSLAN tarafından hizmet aldım. Allah ondan razı olsun yaklaşık 1 saatini ayırdı bizim için. Elinden geleni yaptı ve sorunu çözdü. Sizi de böyle bir elemanı bünyenizde barındırdığınız için tebrik ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. Sağlıcakla ...
  Selim Yılmaz
  Psikolojik Danışman ve Rehberlik Uzmanı
  İstanbul
  Online eğitiminizin gücü gramer kelime soru çözüm videolarını kapsayacak şekilde bütünsel olması, hocaların yeterliliklerinin üst düzeyde olmasından geliyor. Gramer anlaşılır düzeye bu kadar gelebilir. En önemli süreç kelime öğrenme süreci ve bu alanda farklı teknikler öğrenmeyi hafızada kalıcılığı sağlıyor. Soru çözüm teknikleri YDS'yi kabus olmaktan kurtarıyor.
  Ali Şarlı

  Kesinlikle cok kaliteli kurumsal bir yapi mevcut. Ogretmenlerin dil ogretimindeki uzmanlik derecesi ust duzey. Ben ozellikle online egitimde gelinen noktayi dunya capinda goruyorum. Satin aldigim 6 aylik online egitim paketiyle inanilmaz hizli bir gelisim gosterdim. Sizlere çok tesekkur ederim...
  Yağmur Önay
  Mimar
  İstanbul
  İster online ister yüzyüze olsun gerçekten çok faydalı olduğunu bizzat kendim deyenimledim, özellikle test teknikleri konusunda ve kelime edinimi teknikleri konusunda çok başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Her şey için teşekkürler.
  Ramazan Gündem
  Öğrenci
  Çanakkale
  Hocalarımız gerçekten cok samimi ve cana yakın insanlar her sorun da hemencecık yardımcı olmaya calisiyorlar teknik altyapıda destek veren Mehmet beyi de unutmamak lazım :) Profesyonel calışmalarınızdan dolayı teşekkur ederim :) Mutlu ve esenlikler dilerim :)
  Murat Çanlıoğlu
  Mühendis
  Tekirdağ
  Kelime paketini çok guzel
  Filiz Göktuna Yaylacı
  Akademisyen
  Eskişehir
  Zaten güncel örneklerle hazırladığınız eğitim paketlerinizin son derece iyi olduğunu düşünüyorum emeklerinize sağlık
  Burak ÖZEL
  Bilgisayar Müh.
  Bolu/Merkez
  Anlatım doğal, nayif, pekiştirmeli. Dinlerken zevk alarak öğreniyorum.
  Aziz İlhan
  Öğretim Üyesi
  --
  Çalışmalarınız gayet iyi ama akademik çeviriye biraz dağa fazla önem verirseniz daha faydalı olacağını düşünüyorum...
  Dursun Ince
  Subay
  Tekirdağ
  Siteniz ve kurslarınız gayet güzel. Derslerdeki soruların çözümlü soru videolarında tekrar çözülmesi çok faydalı bir nevi ders tekrarı oluyor. Sınav stratejilerini topladığınız bir bölüm olabilir; örneğin sallayacaksan "of" salla, gramerde en kısa şıkkı seçebilirsin gibi hap seklinde bilgiler benim gibi 50 alıp 55 alması gerekenler için çok faydalı olur. Son olarak online derslerde hocaların anlatımı ve saygısı süper...
  Serap Çağlar Topal
  Eendustri Muhendisi
  İstanbul
  Siteniz guzel, fakat istanbulda da birebir eğitim istiyoruz... İstanbulda bir kurs programı düzenleyiniz.. Lütfen
  Deniz Şamer
  Öğretmen
  Eskişehir
  Yayınlarınız gibi Uzaktan eğitim videoları da çok faydalı.
  ALPARSLAN BAKIRER
  Sağlık Memuru
  Sivas
  Gerçekten farklı bir tarzınız var bu konuda konuştuğum herkese tavsiye ediyorum. Ancak ben çalışma şartlarım nedeniyle online ders alamıyorum, sadece kayıttan izleyebiliyorum. Ancak örgün öğretimden daha verimli olduğunu da itiraf edeyim. Özellikle Muhammet hocanın konular hakkındaki iddialı cümleleri akılda çok kalıcı oluyor. Önceki gittiğim dershanede Tense ler bağlaçlar, R.C. ve N.C. lar hep kafamı karıştırır doğru dürüst anlamazdım; o haldeyken 47,5 puan aldım inşallah sizin yardımınızla 70 hedefliyorum. Sizi tanıdığım herkese öneriyorum. Saygılarımla.
  Süleyman Emirdağ
  Öğretmen
  İstanbul
  Sarfedilen emek, gösterilen yetenek, konu bilgisi oldukça yeterli.
  Kader Polat
  Öğrenci
  İstanbul
  Çok güzel kitaplarınız var sistem olarak çok iyi hazırlanılmış kitapta bazı yerlerde (çok az yerde) ufak küçük hatalar mevcut ama onlar videolarda düzeltilmiş. Elinize sağlık...
  İlayda Senir
  Öğrenci
  Niğde
  ben bu sene sınava hazırlanıyorum ve paketleriniz gerçekten çok işime yaradı çok yararlı oldu çok teşekkür ederim
  Deniz ÇARIKÇI
  Öğretmen
  Bursa
  Gerçekten çok güzel çalışıyorsunuz ve işinize hakimsiniz.Başarılarınızın artarak süreceğine inanıyorum.
  Özge Burcu Arslan
  Lisans mezunu - Öğrenci
  Ankara
  Öncelikle herkese merhaba... Sizinle ile tanışmam Google arama motorunda tesadüf eseri karşıma çıkmasıyla oldu. Önce video kayıt ders alıp içerik hakkında bilgi edinmek istedim. Daha sonra çok memnun kaldığım için canlı ders paketine üye oldum. Ne zaman teknik desteğe ihtiyacım olsa Mehmet Bey sağ olsun, hep yanımda oldu. Derslerdeki anlatımıyla olsun, öğrencilere yaklaşımıyla olsun Muhammed Hoca ve Ömer Hoca şiddetle tavsiye ettiğim ender hocalardan kendileri. Gelelim benim yds puanıma. 1 soru son anda silmeseydim 50 alıyordum. 48.75 te kaldım ama tek suçlu benim : yeterince çalışmamıştım. Kitabın yarısını dahi bitirememiştim. Kitapları özümseyerek ve Ömer Hoca ile Muhammed Hoca'yı can kulağı ile dinleyenlerin sınavdan 70-80 almaları çok zor değil. Herkese emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum ve bu ekiple tanışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Ankara'dan saygılar selamlar.
  Nesil Demir
  Uzman
  Yozgat
  Gerek eğitim materyalleri gerek online eğitim kalitesiyle bence diğer online eğitimler arasında bir numara. Hocalarının kalitesi ve eğitim tecrübeleri bence tartışılmaz kendilerini tanıma fırsatı bulduğum için çok şanslıyım. Sizi etrafımda dil problemi yaşayan herkese güvenle tavsiye ediyorum.
  PINAR EKE
  Kamu personeli
  Ankara
  Genel olarak sistemi beğeniyor ve faydalı olduğunu düşünüyorum. Verdiğiniz hediye paketi ile 1,5 ay sadece fırsat bulduğumda sitede vakit geçirdim. Ona rağmen YDS'den 70 puan aldım. İlk fırsatta gerçekten hazırlanıp tekrar girmek istiyorum ve yine sitenizden faydalanacagim. Teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim, güzel bi sistem kurdunuz, ben memnunum :)
  Doğa Can Sağ
  Öğrenci
  İstanbul
  Daha akademik çeviri teknikleri paketinizi satın almıştım. Bu paketten hergün düzenli çalışarak yaklaşık 3 aylık süreç içinde istediğim sonucu aldığımı düşünüyorum. Kesinlikle çok faydalı oldu. Çünkü ingilizcede eksik olduğum kısımlar genel olarak kompleks cümle çevirileriydi. Bunlarda çeviri yaparken zorlanıyordum. Bu çalışmalarımdan sonra iyi bir ilerleme kaydettim . Kesinlikle tekrar almayı düşünüyorum. Ayrıca ben bu paketi aldığım zaman yurtdışındaydım ve uzak olmama rağmen destek konusunda çok iyi yardım aldım. Yaptığınız bu güzel çalışmalar için teşekkür ederim.
  Bekir Yemen
  Eğitmen
  Adana
  Kitap destekli videolarınız gerçekten mükemmel olmuş. Kitapta olmayıpta özellikle derste verdiğiniz ipuçları harika olmuş. Ayrıca kitap harici verilen ders notları konuyu pekiştirmekte. Elinize sağlık. Bu imkanı sağladığınız için bir kez daha teşekkür ederim.
  Mine Korkut
  Öğrenci
  Ankara
  Bu mesajı uzun zamandır yazmak istiyordum. Bu sistem 2 yıl önce tanıştım. İleri seviye de eğitim verdiklerini düşündüğüm için kayıt olmak istemedim. Çünkü ben ingilizceye dair hiçbir şey bilmiyordum. İlk olarak ücretsiz başladığım bu dersler göründüğünün aksine çok sistemli ve kimseyi mağdur etmeyecek kadar iyi hazırlanmıştı. Haftada iki gün soru çözümü varken iki gün de konu anlatımı yapıyordu. Yani ingilizce seviyenize göre eğitim alıyordunuz. Zamanla sitedeki önceden kayıt yapılmış videoları dinliyordum. En son 450ye yakın izleme yapmıştım. Sorular içinde facebook grubumuzu kullanıyorduk. Ömer hoca ve Muhammed hoca hiçbir soruyu eksik bırakmadı. Hatta bir keresinde aynı soruyu 3 kere attım üç kere cevapladılar. Bunu da burada itiraf edeyim:) 3 ay gibi bir sürede hiç ingilizce bilmeyen ben 50 aldım. Sonra ikinci kez üye oldum 6 aylık tabiki de. Bir de gördüğüm en hızlı kargoya sahipler. 2 günde kitaplarımı yolladılar. Online olmasına rağmen hemen hemen her konuda yaninizda olan güzel bir aile. Bayramda
  Sonay Güzel
  İç Mimar
  Eskişehir
  kaliteli,deneyimli hocalar ve yds sistemine uygun kitap, programlarla bu sınava hazırlanan insanları başarıya ulaştıran bir kurum.
  Kübra Özlem Bilgiç
  Öğrenci
  Eskişehir
  Ben tıpdil için kurslarınıza katılmıştım. Derslerden ve hocalardan çok faydalanarak sınavı geçtim. Hocaların ders işleyişlerinden, sınava dair yaklaşımlarından çok memnundum kaldım. Çok teşekkür ederim.
  Emre Ulutabak

  Bursa
  Sizinle Grammar kitabınızı internetten alarak tanıştım. Yayınlarınız her zaman takip ediyorum. Yayınlarınız video ile desteklemesi konunun kavranması ve sorunun çözümü adına harika oluyor. Bizlere bu güzel platformu sunan değerli öğretmenlerimiz Muhammed Özgür Yaşar ve Ömer Faruk Yaşar'a ve Mehmet Nadir Arslan başta olmak üzere teknik destek konusunda her zaman sabırla ve güler yüzle destek veren ekibinize çok teşekkür ederim. Bu sistemi gönül rahatlığıyla herkese öneriririm.
  Mehmet Kartal
  Öğretmen
  Isparta
  Tek kelimeyle siteniz harika. Videolar çok güzel hazırlanmış. Sadece paketleriniz izlenerek yds sınavına çok rahat hazırlanabilir. Ayrıca kitapların video ile anlatımı mükemmel olmuş. İyi çalışmalar.Canlı dersleriniz rakipsiz.
  Ömer Alper Başaran
  Öğretmen
  Eskişehir
  Sizden çok memnunum bilhassa gramer ve kelime üzerine çok güzel çalışmalar var yalnız siteye kelime eşleştirme oyunu koyulursa çok iyi olur. Kelime çalışması için çok faydalı oluyor...
  Meryem Demir GÜDÜL
  Psikolojik Danışman ve Rehberlik Uzmanı
  Eskişehir
  Hocam Merhaba, ben online dersten Meryem bildiğiniz gibi yds açıklandı, 77,5 almışım, hedeflediğimin üstünde, çok sevindim. Hem sizinle paylaşmak hem de teşekkür etmek istedim, kurs benim için gerçekten faydalı oldu, çok teşekkür ederim
  osman demirbaş
  Öğrenci
  Girne
  merhaba ben sizin gramer kitabınızı almıştım ve online olarakta derslerinizi izledim allaha şükür hedefim tercümanlıktı kazandım teşekkür ederim emeğiniz için çok faydalı olur inşallah bundan sonrada işiniz dahada büyür Türkiye'ye yayılır.
  Ayşenur Sevinç
  Öğrenci
  İstanbul
  Anlayamadığım birçok şeyi videolarınız sayesinde artık anlıyorum ve soruları çok rahat çözebiliyorum. Çok teşekkür ederim.
  Oğuzhan Karabey

  Kocaeli
  Hocalarım merhabalar, 4 eylül 2016 da yapılan sınavın sonucunu az önce öğrendim, ilk kez girdim ve 78.75 puan aldım. İstediğim puanı aldığım için çok mutluyum. Hepinize teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar.
  Hatice BALTA
  yüksek lisans öğrencisi
  batman
  ÖMER HOCAve MUHAMMED HOCA üstüne hiçbir hocayı tanımam.. işine aşık ve sadece YDS odaklı gerekli bilgiler sunan, gereksiz hiçbir bilgi ile beynimizi meşgul etmeyen iki DEĞERLİ HOCAMA teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum. özel ders aldım ve bir çok iyi kursa gittim fakat 35 puanın üstüne çıkamadım. bana özel ders aldığım hocam bu siteyi önerdi kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum sayesinde sizlerle tanıştım. bilgiyi öğrencinin beynine öyle bir işliyorsunuzki onu almamak mümkün değil ve kesinlikle bu işi maddiyat için değil sevdiğiniz için yaptığınızdan şüphem yok çünkü bu fiyata bu yüksek kalitedeki eğitim mümkün değil araştırdım en dibine. istediğim puanı aldım eğitim ve yöntemlerinizle. YDS geçmek isteyen herkesin doğru adresi YDSONLINE.NET
  Berna Cesur
  Kimya Mühendisi
  İstanbul
  YDSonline.net ekibiyle ilk kez 2014 yılında Yds'ye çalıştım. 30-40 arası gezen puanım Ömer hoca ve Muhammet hoca sayesinde 2014 Yds'de 55 e yükseldi. İsteyene eski ve yeni puanlarımın çıktılarını gösterebilirim :) Bu puan ile yüksek lisansa başvurdum ve alındım. Şu an GTÜ kimya müh te yüksek lisans öğrencisiyim. Şu an 80 puana ihtiyacım var doktora ve akademisyenlik kadrolarına başvuru için. Yine YDS Online ile Ömer ve Muhammet hocalar ile çalışacağım. Bu arada geçen yaz 2016 (haziran-ağustos) arası gerçek bir kursa kayıt oldum ve akşamları iş çıkışı devam ettim. Sonuç: 51,25 puan oldu. Muhitin en iyi kursu diye bahsedilen para odaklı kurslardan çıktılar maalesef. Önerim bu işi ciddiyetle yapan kişilerle çalışın derim. YDS Online çalışanları Ömer-Muhammet hocalar ve Mehmet hoca son derece özverili ve işini ciddiyetle ve severek yapan insanlar. Mart yds de başarılar diliyorum. Teşekkkürler Ömer ve Muhammet hocalarım. Teşekkürler Mehmet bey.
  SERCAN YALÇIN
  Memur
  İSTANBUL
  Yds Online kesinlikte bu sınav için tavsiye edeceğim bir çalışma kaynağı. Videolarda konu anlatımlarını yapan ve kurslarda eğitim veren hocalarımızın yönlendirmelerini asgari düzeyde uygulayan bir öğrenci, kesinlikle hedeflediği puanı alabilir.
  Aytuğ Oğuz
  Öğrenci
  Kırklareli
  Merhaba sitenizi ve kitaplarınızı çok faydalı buldum.Herkese tavsiye ediyorum.YDS Sınav Teknikleri Kitabınız çok özenle hazırlanmış başarılarınızın devamını dilerim.
  Merve özgün
  Gıda Mühendisi
  İstanbul
  Tüm konular anlaşılır şekilde sıkmadan kısa kısa vidolarla işlenmiş.Soru çözüm taktikleri ve testler de çok yardımcı oluyor.Çok faydalı bir çalışma olmuş.Elimden geldiği kadar faydalanmaya çalıştım ve tanıdıklarıma da tavsiye etmeyi düşünüyorum.
  semra yilmaz cildam

  balıkesir
  harika...ozellikle kelime ezber programiniz tesekkurlerrr
  AYŞENUR ALAN
  öğrenci
  balıkesir
  iyi günler ayların çalışması bugün bitti ve yarın sınav var inşallah hayırlısıyla yds nin üstesinden geliriz. ömer hocanın ve muammer hocanın emekleri ve bizim çalışmamız sayesinde başaracağım. herşey için çok teşekkür ederim yds online ailesine
  maide sevimli
  öğrenci
  ESKİŞEHİR
  Merhaba.Bir arkadaşım sayesinde grammar kitabına ulaştım ve yds online'da ücretsiz deneme süresine katıldım. Gerek kelime gerek grammar konusunda hemen gelişmeye başladım. Dersleri anlatan hocalarımıza teşekkür ediyorum. İngilizce öğrenmek veya geliştirmek için oldukça iyi bir ortam olduğunu düşünüyorum.
  bora yılmaz
  denizci
  izmir
  YDS sınavına hazırlanırken yararlandığım sistemde eğer; 1-Düzenli bir şekilde canlı dersler takip edilirse 2-Ömer hocanın Ödevleri yapılırsa (yapılmaz ise kızıyor :) 3-Muhammet hocanın tavsiyelerine uyulursa (bir kapıyı 7 kere çalacaksınız:) Sınavda gayet rahat bir şekilde iyi sonuçlar alınabileceğini düşünüyorum.
  Burak Akyüz
  Öğrenci
  ESKİŞEHİR
  çok başarılı..
  barış azat fidan
  öğrenci
  van
  ben lys 5e hazırlanıyorum grammeri canlı derslerle birikte çok iyi anlamaya başladım gerçekten çok başarılı hocalarımız teşekkür ederim.
  Fatih Dane
  Psikolog
  İstanbul
  Bu sistem için çok teşekkür ederim. çünkü konuları tek tek ele alan, anlatan, hatta soru işaretlerini yanıtlayan bir online sistem. çok teşekkür ederim. bu sistemden çok yararlanıyorum. herkese de tavsiye ediyorum.
  Mesut Ak
  Öğretmen
  Bolu
  Dersler kısa ve öz fakat akıcı geçiyor. Hocanın arada çözümlü alıştırmalarla pekiştirmeye çalışması güzel. Bence mutlaka dersleri dinleme işleminden hemen sonra bir gramer kitabından alıştırma çözülmeli.
  ziya imren
  Öğretmen
  Balıkesir
  Gayet açık anlatım ve sürekli tekrarlanan her fırsatta aktarılmaya çalışılan önemli notlar. Çok başarılısınız emeklerinize sağlık. Umarım hedefime sizinle ulaşacağım.
  Kenan Bozdağ
  Elektronik Mühendisi
  Ankara
  Merhaba, site içeriği ve eğitim içeriği oldukça başarılı. Site içerisinde, Bir video izlerken, aynı videonun eğitim dokümanına altta bulunan bir link ile yapılabiliyor olması site kullanımını oldukça kullanıcı dostu haline getirmiş. Eğitim içeriği olarak, konu anlatımları ve örneklemeler oldukça başarılı. Konuların video ve sorularla destekleniyor olması kurumun eğitime vermiş olduğu önemide ayrıca göstermektedir. Teşekkürler.
  Hasan BEHAR
  öğrenci
  KOCAELİ
  Daha önceden ydspublishing ile ilgili hiç bir fikrim yoktu önceden de herhangi bir yerden duymamıştım. YDS ye hazırlanmaya karar verdim kurslara gittim araştırdım ve fiyat olarak öğrenci bütçeme pek uygun gelmedi daha sonra internetten araştırma yaptım ve önüme ydspublising sitesi çıktı araştırdım ve yds paketine üye oldum. İyi ki de olmuşum diyorum Muhammed ve Ömer hocamın ikisine de çok çok iyiler yaklaşık bir ay gibi bir zamanda ilerleme kat ettiğimi düşünüyorum. inşALLAH hocalarımın sayesinde başaracağım. YDS ye hazırlanmak isteyen bütün arkadaşlarıma cani gönülden tavsiye ederim pişman olmayacaklardır.
  Ümran Erkoyuncu
  Öğretim Görevlisi
  Bingöl
  Öncelikle sıfırdan İngilizce eğitimine başlayan biri bile eğitimin sonunda rahatlıkla site sayesinde belli bir seviyeye gelebilir diye düşünüyorum. Canlı dersler çok başarılı ve hocalar gerçekten zeki, pratik yöntemler ve çözümlere sahip.Ben derslere çok aktif giremiyorum mesela fakat sonradan video ile tamamlıyorum. Video içerikleri çok iyi donanımlı, hocalar gerçekten konu anlatımı için zaman harcamış. Testler ve çözümleri pratik ve açıklayıcı. Paket satın aldığınızda beraberinde gönderilen kitaplar ise bir özet niteliğinde. Dersler ile beraber kullanıldığında faydası artıyor. Emeği geçen herkese tek tek teşekkür ediyorum.
  Gökhan Arslan
  öğrenci
  istanbul
  Site çok iyi, canlı destekteki arkadaşlar çok yardımcı oluyorlar, tebrik ediyorum.
  Sercan Alataş
  Elektrik-Elektronik Mühendisi
  İstanbul
  Sisteme bu sene kaydoldum.Çok çalışamasam da online derslerde verilen bilgilerle belli bir aşama kaydettiğimi hissediyorum.Çalışmak isteyen için bu sitede binlerce soru,video ders,etkinlik vs mevcut.Eğitim kalitesine gelecek olursak ömer faruk hoca gerçekten muazzam bir tecrübeye ve iş disiplinine sahip.Şu ana kadar gördüğüm(örgün veya youtube'da izlediğim hocalarla kıyas ettiğimde) en anlaşılır,sade ve en önemlisi sonuca yani sınava yönelik anlatım yapan mükemmel bir insan.Gerek karakteri,gerek güleryüzlü oluşu,gerekse bizlere para değil insan gibi yaklaşan tavrı ve yardımseverliği(2 gün önce saat 23:00da soru sordum anında cevapladı sağolsun) gerçekten tercih sebebi.Eğer bu yazıyı da okuyorsa ona sevgi ve saygılar sunuyorum :),Yayınlar kaliteli,teknik ekip başarılı herhangi bir sorunla karşılaşmadım.yds den istenen puanı alabilmek için fazlasıyla kaynak gönderiyorlar extra para harcamaya gerek yok. Ben seneye bir daha hazırlanmak istersem yine tercihim burası olur.Çalışmak isteyene her kapıyı açan bir k
  Sümeyye DANACI
  Yüksek lisans öğrencisi
  Samsun
  Merhabalar, bu sitede aradığım her şey var. Sadece soru çözüm teknikleri odaklı bir siteden ziyade aslında ingilizcenizi de ilerletebileceğiniz düzeyde bir site. Sitenin içeriği oldukça zengin. Videolar, testler , ders kayıtları tüm eksiğinizi tamamlayabilecek kapasitede. Benim en önem verdiğim konu ise disiplindir. Bu sitede bunu fazlasıyla buldum. Hocalar ise gerçekten sizi önemsiyor ve dersleri anlayabileceğiniz şekilde size sunuyor. Yds için dersanelere gidip görebileceğiniz eğitim bunun yarısı kadar bil değil, gitmiş birisi olarak söylüyorum. Ben oldukça memnun kaldım. Umarım size de faydalı olur.
  isa ormanoğlu
  kamu personeli
  eskişehir
  Ders kitaplarınızın ve online sitenizin çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Özellikle canlı ders kayıtları tekrar tekrar izlediğimde eksik kaldığım konuları öğrenmemde mükemmel bir çalışma kaynağı. Bu kaynakların 2017 nisan sınavında hedeflediğim puanı almamda çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Hepinize çok teşekkür ederim...
  Ebru İnan
  öğrenci
  istanbul
  En büyük sıkıntım kelime ezberlemek ve onu unutmaktı. YDS Publishing online sayesinde unuttuklarımı sürekli videoları izleyerek sıkılmadan tekrar edebiliyorum. Gramer eksiklerimi giderdim emekleriniz çok teşekkür ederim.