Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

Kampanya: 40₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

  • YDS Online Dersler

Kelime Eğitim Paketimizde; Video Dersler, Yes Word isimli Kelime Çalışmaları, Çözüm TestlerSüreli Yazılar, başlıklarında sunulan eğitim programları mevcuttur.

 

Video Online Test Smart Words Süreli Yazı
134 800 1652 49
Toplam 28 Saat      

Bilindiği üzere dil öğrenirken en önemli unsurlardan biri kelime dağarcığının ne kadar zengin olduğudur. Bu genel kurala bağlı olarak ingilizce öğrenmek isteyen her bireyin bu eğitim paketinden faydalanabileceğini rahatlıkla söyleyebilliriz.

 

Ayrıca bu eğitim paketinde ulusal sınavlarda en çok sorulan kelimelerin bir araya getirilerek oluşturulmuş hem video anlatımları hem de alıştırma çalışmaları ile kelime çalışabileceksiniz.

YDS Publishing

Kelime Paketi

Videolarda Hafıza Teknikleri ile kelime öğrenebilecek ve kitap ile öğrendiklerinizi pekiştirebileceksiniz.


 
Sepete Ekle

Ürün Hakkında

Kelime Öğrenme Paketi

Genel Bilgiler

Video Dersin Avantajları?

Video ders eğitim programlarımızda zaman ve mekan problemini avantaja çevirin. Sistemimize yüklenmiş derslere bilgisayar başında ya da mobil cihazınız ile erişebilecek her an konsantre olup derse katılabileceksiniz. Evinizin rahatlığında kurs görecek sınav hazırlıkta zaman kaybını neredeyse sıfıra düşürerek başarılı olabileceksiniz. Video dersler internet bağlantısının olduğu her yerden herhangi bir izleme sınırı olmadan kolaylıkla izlenebilmektedir.

 

Materyaller

Bu eğitim programına dahil olarak gönderilen kitaplarımız, online içeriğe birebir uyumludur, kitaplarımız hazırlandıktan sonra konu konu videolar hazırlanmıştır. Kitaplar adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.
 

Efektif Çalışmaya Yardımcı

Video derslerimizde anlamadığınız yerleri her derse ait sayfada yer alan sorun/cevaplayalım alanı vasıtasyıla eğitmeninize sorabileceksiniz. İhtiyacınıza göre hareket edip, daha iyi bildiğiniz konularu daha hızlı anlayamadığınız noktaları daha fazla tekrar edebileceksiniz.

 

Güncel İçerik

Bütün eğitim programlarında video içeriklerin yanında sürekli olarak güncel sorular eklenmektedir. Sistemimize eklenen bütün soruların ayrıntılı çözümleri yer almaktadır. Hiç bir sorunun çözümsüz hali sisteme eklenmemiştir.
 

Uygulamalar

Kayıt olduğunuz eğitim paketinde vieolar dışında yer alan uygulamalar ile çok geniş çaplı hazırlanan yazılı içeriğe sahip olacaksınız. Çözümlü sorular, kelime çalışmaları ya da süreli yazılar gibi uygulamalarda, daha fazla teknik veya daha fazla kelime öğrenebileceksiniz.


Ayrıca ücretsiz üyelik ile giriş yapabilir ve sistemimizin nasıl çalıştığını anlayabilir ilk konuları ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri

  • Kredi Kartı
  • Banka Havalesi
  • Kıyaslama

Ürün Hakkında Sorular

Abdulkadir beyazkuş     23.05.2023 - 12:03

Ürün içeriğinde kaç kelime mevcut ve seviyeleri neler

mehmet çoban     18.03.2021 - 20:27

Bugün yds vocabulary kitabını aldım. Bu kitabın videolarını nasıl izleyecegim

Hayal Yakut     31.03.2020 - 20:31

İlk başta kayıt olurken ücretsiz Kelime paketi için bilgilerimi güncelleyip bildirim almayı da açık yaptım ama herhangi bi pakete erişemedim

Havva Nur Esen     29.01.2020 - 17:36

Merhaba ben kelime paketinizi almistim ama icinde sadece baslangic ve orta seviyeler var ileri seviye kelimeler yok sebebi nedir acaba

Muhammed Özgür YAŞAR Yanıtladı  

Mehtap pekel     10.03.2019 - 18:29

Merhaba öncelikle bu videolarda öğretmen kim acaba kelime paketinde muhammet hocanın youtube da videolarını izlemistim kelime aynıları mi,demosunu izleme şansım var mı veya içerik hakkında bilgi alabilir miyim kelime paketi içerisinde neler olduğunu teşekkürler

YDS Online Yanıtladı  

İremnur Gündüz     08.03.2017 - 22:05

Kelime paketine üye oldum fakat e posta dan doğrulama istiyor e posta şifremi hatirlamadigim icin dogrulama yapamıyorum yardımcı olur musunuz

YDS Online Yanıtladı  

gökşen boya     23.11.2015 - 11:14

Mehmet bey ben yds akademide kirsa kayitliyim.uye girisi yaptim .ama dersler acilmiyor

YDS Online Yanıtladı  

ALİ kahraman maverdi     10.03.2015 - 20:53

ornek derse katilmak istiyourm yardimci olur musunuz

YDS Online Yanıtladı  

Sepetim

  TOPLAM

0,0 TL