Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

Kampanya: 40₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

  • YDS Online Dersler
  • YDS Online Dersler

Aşağıdaki eğitim başlıkları ve bahsedilen kitaplar bu pakete dahildir. 

1. Translation Methods Kitabı

2. Kitapta yer alan 32 Türkçe - İngilizce Çeviri Alıştırmasının Video Çözümü

3. Kitapta yer alan 32 İngilizce - Türkçe Çeviri Alıştırmasının Video Çözümü

 

Kitabımız ücretsiz kargo ile adresinize ile gönderilmektedir
Ücretsiz üyelik'e eğitim paketine ait tüm konu başlıklarını görebilir ve ilk 5 ders anlatımlarını izleyip, okuyabilir ve soru çözümleri yapabilirsiniz.
 
 
 

Bu eğitim paketi Temel İngilizce Eğitimini tamamlayıp İngilizce'de çeviri yeteneklerini geliştirmek isteyen bireylere hitap etmektedir. 

Eğitim paketiyle adresinize gönderilen kitap üzerinden hem Türkçe - İngilizce hem de İngilizce - Türkçe çeviri yapabilmenin incelikleri anlatılmaktadır. Böylece İngilizce ile karşılaştığınız yazılı dokümanların olduğu tüm alanlarda çok daha hızlı ve anlamlı çeviri yapabileceksiniz.

 
 
 

 
 
 

YDS Publishing

Çeviri Teknikleri Paketi

İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce Akademik Çeviri Teknikleri Video Ders Paketi


 
Sepete Ekle

Ürün Hakkında

Çeviri teknikleri eğitim paketi ile adresinize kargo ile gönderilen kitabımız eşliğinde hem Türkçe - İngilizce hem de İngilizce - Türkçe çevirinin tüm inceliklerini öğrenerek daha anlamlı ve hızlı çeviri yapabileceksiniz.

Genel Bilgiler

Akademik Çeviri Teknikleri Video Ders Paketi

 

Akademik Çeviri Online Dersler ile 7/24 istediğiniz yerden video eğitimleri izleyebilir ve çeviri kitabımızda yer alan exercise'ler ile çeviri yeteneklerinizi artırabilirsiniz. Özellikle temel düzey İngilizce eğitimini tamamlayıp daha ileri düzeyde hem akademik anlamda hem de YDS, YÖKDİL gibi dil sınavlarında çok daha hızlı ve anlamlı bir şekilde çeviri yapabileceksiniz.

 

Çeviri Teknikleri Paketinde;

 

- Translation Methods isimli kitabımızdaki alıştırmaların yer aldığı ders videoları,
- Adresinize ücretsiz kargo ile gönderilecek olan Translation Method isimli kitabımız
- Üyeliğiniz boyunca, videolara erişimde saat kısıtlaması ya da belli bir tekrar sınırı yoktur,
- Tüm cihazlara uyumluluk desteği vardır, akıllı cihazlar ya da bilgisayardan erişebilirsiniz,
- Video derslerdeki Sorun/Cevaplayalım panelinden eğitmenlerimize soru sorabilme imkanı yer almaktadır.

 

Akademik Çeviri Teknikleri Dersleri için ücretsiz kargo ile gönderilecek kitabımız.

Eğitmenimizin hazırladığı kurs programı için özel olarak üretilmiş olan aşağıdaki Translation Methods kitabında yer alan Türkçe - İngilizce ve İngilizce - Türkçe  alıştırmaların yer aldığı kitabımız yaklaşık 400 sayfadan oluşmaktadır. Toplam 64 alıştırmadan oluşan kitap tüm yönleriyle çeviri yapabilmeniz için bir başvuru kaynağı olacak şekilde hazırlanmıştır ve Türkçe anlatımlıdır. Bu eğitim paketini kitap dahil seçenekler ile satın alan herkese kitap ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. Kitap hakkında daha fazla bilgi almak ve örnek sayfalarını incelemek için görsellere tıklayabilirsiniz.

Translation Methods 

Diğer detaylar:

Akademik Çeviri Teknikleri paketinde bulunan toplam 67 video ile evinizden bir kursa gidiyormuş gibi sınava hazırlanabilirsiniz. 

Ücretsiz kargo ile size gönderilen Translation Methods kitabının anlatımları yapılan dersleri kayıt olduğunuz seçeneğe bağlı olarak sınırsızca izleyebilirsiniz. Herhangi bir ek sınırlama olmaksızın erişim süreniz boyunca her videoyu istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.

 

YDS Online Eğitim Sistemi ile ilgili Ek Bilgiler

 

Kullanım süresi nedir?

Yukarıdaki seçeneklerde ay olarak ifade edilen bilgilere göre 3, 6 ay gibi süreler ile eğitim paketini kullanabilirsiniz. Seçenekler arasında içerik farkı yoktur, tek fark kullanım süresidir, kitap hariç aldığınız takdirde herhangi bir kitap gönderimi yapılmaz ve sistemdeki video eğitimleri kayıt olduğunuz seçeneğe göre kullanabilirsiniz, bu durumda sadece fatura gönderimi yapılır.

Eğitmenlere ulaşabilecek miyim?

Evet kitabımızın yazarı ve video dersleri anlatan eğitmenlerimize istediğiniz zaman online olarak ulaşabileceksiniz, her video eğitim sayfasında video bölümlerinin alt kısmında yer alan "Sorun - Cevaplayalım" isimli bölüm sayesinde tüm konularda aklınıza takılan her sorunun cevabını bulabileceksiniz.

Paket süresini uzatabilir miyim?

Üyelik sonrası, kullanım süresi yetersiz gelirse kitap hariç seçenekleri kullanarak yeniden sipariş verebilirsiniz aynı zamanda ilk siparişinizden kazandığınız indirimlerinizi kullanarak belirtilen fiyatlara göre daha fazla indirim yapabilirsiniz.

Kargo takibi nasıl yapılıyor?

Siparişinizin ardından sitemizde, kullanıcı menüsünde siparişlerim isimli bölümde hızlıca kargo takibi yapabilirsiniz, sipariş sonrası kargonuz yola çıktığında bizim tarafımızdan SMS ve Mail ile bilgilendirilirsiniz.

Videoları tekrar izleyebilir miyim?

Evet istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz, sitemizde herhangi bir kontör uygulaması vb başka kısıtlama yoktur, tek kısıtlama kullanım süresidir, kullanım süresi sonunda erişiminiz otomatik olarak kapanır.

Sipariş için üyelik ve kişisel bilgileri vermek şart mı?

Evet, sonraki girişlerinizde video eğitimlere rahat erişebilmek, kargo takibi yapabilmek, indirim puanlarını görmek ve sorularınıza cevaplar alabilmek ve pek çok işlevi kullanabilmek için üyelik yapmanız şarttır, ayrıca yasal olarak kişisel bilgilerinizi vermeniz ve size faturanızı göndermemiz şarttır.

Teknik sorun olursa ne olacak?

Bizden kaynaklı olan tüm teknik problemler anında giderilmek üzere bir teknik ekibimiz tarafından korunmaktadır, kesintisiz olarak hizmet alabilmeniz gerekli tüm geliştirme ve güncellemeler devam etmektedir. Kişisel bilgisayarınızdan kaynaklanan bir sorun olması durumunda canlı destek modülü aracılığı ile teknik ekibimiz size de yardımcı olabilmektedir.

Ödemeyi hangi yöntemler ile yapabiliyoruz?

Siparişiniz esnasında kredi kartı ya da havale ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişlerde güvenli ödeme sayfası kullanılarak işlemler tamamlanmakta ve 3D secure ile işlemleriniz güvence altına alınmıştır. Kapıda ödeme seçeneği ya da başka seçenekler mevcut değildir.

Yorumlarınızı ya da sormak istediklerinizi Ürün Hakkında Sorular bölümünden bize iletebilirsiniz en kısa sürede bu alandan sorduğunuz sorular yanıtlanacaktır.

 
 
 

Ödeme Yöntemleri

  • Kredi Kartı
  • Banka Havalesi
  • Kıyaslama

Ürün Hakkında Sorular

aksel uzmay     09.01.2016 - 22:09

Kırtasiyeden SUMMIT Achıeve hıgh scores on YDS seti satın aldım. cevap anahtarları mail ile bana ulaşacağı söylenildi. Sitenizi buna dair bir şey bulamadım yardımcı olur musunuz iyi çalışmalar...

Muhammed Özgür YAŞAR Yanıtladı  

Sepetim

  TOPLAM

0,0 TL