Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

Kampanya: 40₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

  • YDS Online Dersler

Aşağıdaki eğitim başlıkları ve bahsedilen kitaplar bu pakete dahildir. 

1. Grammar Paketi ve Grammar Box kitabı

2. Kelime PaketiYDS Vocabulary Kitabı ve Mini Dil Sınavları Sözlüğü

3. Soru Çözüm Paketi ve YDS Sınav Teknikleri kitabı

4. 15'li Çözümlü YDS Deneme kitapçık seti ve dijital denemelere erişim

5. 20'li YDS Mini Denemeler

6. YDS Yaprak Testler

7. YÖKDİL Sınav Teknikleri ve Örnek Sınavlar Kitabı*

8. YDS Canlı Ders Kayıtları

* Üyelik işleminiz sonrası alanınızı (Fen, Sağlık, Sosyal) mail yoluyla iletmeniz gerekmektedir, kargo gönderimi yapılırken kitabınız seçime göre gönderilecektir.

Kitaplarımız ücretsiz kargo ile adresinize ile gönderilmektedir
Ücretsiz üyelik'e eğitim paketine ait tüm konu başlıklarını görebilir ve örnek ders anlatımlarını izleyip, okuyabilir ve soru çözümleri yapabilirsiniz.
 
Daha önce YÖKDİL ya da benzeri sınavlar için hazırlık yapmış ya da hiç sınava girmemiş İngilizce altyapısı en azından A2 düzeyini tamamlamış kişiler için uygundur. 
 
- Temel düzeyden başlamak ya da altyapısını gramer, kelime gibi konularda geliştirmek isteyenler öncelikle Ön Hazırlık Paketi'ni tamamladıktan sonra YÖKDİL Hazırlık Paketi'ne kayıt olmaları tavsiye edilir.
- Altyapısı olup ileri düzey YÖKDİL Sınavı Hazırlığı yapmak isteyenler ise YÖKDİL Sınavı Paketi ile birlikte Çeviri Teknikleri Paketi'ne kayıt olması tavsiye edilir.
Akademik Kariyer yapmak isteyen, kamu kadrolarında yükselmek isteyen, KPSS'ye girerken dil puanına ihtiyaç duyan YDS'ye hazırlanan tüm bireyler için özel hazırlanmış bu eğitim paketi ile size gönderilen kitaplar haricinde başka bir kaynağa ihtiyacınız olmayacak.
 

 

YDS Publishing

YÖKDİL Hazırlık Paketi

YÖKDİL için Gramer Paketi, Kelime Paketi, Soru Çözüm Paketi ve Canlı Ders Kayıtları Birarada


 
Sepete Ekle

Ürün Hakkında

YÖKDİL Sınavına Hazırlıkta 7/24 Destek

Genel Bilgiler

YÖKDİL Hazırlık Online Video Ders Paketi

 

YÖKDİL Hazırlık Paketi ile size gönderilen kitaplar üzerinden anlatılan dersler ile profesyonel destek alarak 7/24 ders çalışabilme imkanınız olacak. Hem yapılmış canlı ders kayıtları ve hem de yapılacak dersler eklendikçe erişiminizde olacak olan bu paketle aynı zamanda size gönderilen kitapların da video dersleri ile düzenli tekrar yapabilecek anlayamadığınız noktaları doğrudan site üzerinden eğitmenlerimize sorabileceksiniz. YDS ve YÖKDİL sınavları yapısal olarak çok benzer olduğundan bu paketi alarak aynı zamanda YDS'ye de hazırlanabilme imkanınız olacak. 

Kampanya: Şu anda 12 aylık seçenekle kayıt olan herkese kitaplarıyla birlikte Ön Hazırlık ve Çeviri Paketi hediye!

 

Aşağıda bahsedilen tüm imkanlar bu eğitim paketine dahildir:

 

- Kitaplarımızın anlatımlarının yapıldığı özel video derslere erişim,
- Canlı ders olarak yapılan derslerin video kayıtlarına erişim,
- Üyeliğiniz boyunca, videolara erişimde saat kısıtlaması ya da belli bir tekrar sınırı yoktur,
- YDS ve YÖKDİL ile ilgili yeni üretilen tüm dijital içeriğe erişim,
- Tüm cihazlara uyumluluk desteği vardır, akıllı cihazlar ya da bilgisayardan erişebilirsiniz,
- Kayıtlı derslere erişim olsa da eğitmenlerimize soru sorabilme imkanı,
- Canlı dersler için üretilen dijital ders dosyalarını indirme hakkı,

 

YÖKDİL Hazırlık Derslerinde kullanılan materyaller hangileridir?

Eğitmenlerimizin hazırladığı kurs programı, yüzyüze eğitimlerde uygulanan kurs programına göre daha yoğun bir içerik ile size sunulmaktadır. Derste işlenecek kitapları aşağıdaki görsellerde yer almaktadır. Kitaplar set halinde ücretsiz karrgo ile size gönderilmektedir. Her kitap hakkında daha fazla bilgi almak ve örnek sayfalarını incelemek için görsellere tıklayabilirsiniz.

YDS Grammar - YDS Hazırlık Kitapları  YDS Sınav Teknikleri - YDS Hazırlık Kitapları  YDS Kelime - YDS Hazırlık Kitapları  YDS Çözümlü Denemeler- YDS Hazırlık Kitapları  YDS Çözümlü Denemeler- YDS Hazırlık Kitapları  YDS Çözümlü Denemeler- YDS Hazırlık Kitapları  

Alan seçiminize göre aşağıdaki üç kitaptan biri adresinize yukarıdaki setle birlikte ücretsiz gönderilecektir.

YÖKDİL Fen Bilimleri Kitabı - YDS Hazırlık Kitapları  YÖKDİL Sağlık Bilimleri Kitabı  YÖKDİL Sosyal Bilimler Kitabı

Diğer detaylar:

YÖKDİL Hazırlık paketinde bulundan çok sayıda video ders ile evinizden bir kursa gidiyormuş gibi sınava hazırlanabilirsiniz. 

Ücretsiz kargo ile size gönderilen 8 parçadan oluşan kitap setimiz üzerinden anlatımları yapılan dersleri düzenli takip edip, video derslerde yer alan tamamı çözümlü olarak hazırlanmış YDS ve YÖKDİL Benzeri Soruları ile tekrar yaparak sınava hazırlanabileceksiniz. Eğitmenlerimizin yönlendirmeleri ile ilerleyecek, anlayamadığınız her konuyu doğrudan dersi anlatan eğitmene sorabileceksiniz.

Sistemimizin işleyişi ve aynı anda kitaplarımızın özelliklerini aşağıda detaylıca okuyabilirsiniz. Kayıt olduğunuz seçeneğe göre erişim günleriniz hesabınıza tanımlanır, kitaplarınız kargolanır ve anında sitemizdeki eğitim içeriklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

YÖKDİL Hazırlık Gramer Dersleri

- Size gönderilen setimizde Gramer kitabının tüm konuları sayfa sayfa video derslerle anlatılmış ve aynı düzende gramer paketi olarak sisteme eklenmiş ve YÖKDİL Paketine sahip olan herkes erişimine açılmıştır, ayrıca kitapta yer alan 3000 adet sorunun çözümleri bu videolarda anlatılmıştır.

YÖKDİL Hazırlık Soru Çözüm Dersleri

- Soru Çözüm Teknikleri kitabı ile çıkmış sınav soruları üzerinden soru analizi yapılmaktadır, böylelikle YDS'nin püf noktaları size öğretilmektedir. Bu kitabımızın bağlı olduğu paket Soru Çözüm Paketi isimli pakettir, her zaman tüm soruların ayrıntılı açıklamaları hem kitabınızda yazılı olarak hem de online eğitim sistemimizde videolu olarak erişiminizde olacaktır.

YÖKDİL Hazırlık Kelime Dersleri

- YÖKDİL Kelime Paketi'nde ise diğer paketlerimizdeki gibi videolarla anlatılmış bir set sözkonusudur. Tüm kelimeler toplamda 6 farklı yöntem kullanılarak anlatılan ve hafıza tekniklerine dayalı olarak hazırlanmıştır. Bu videolar mini kitapçıktaki sıralamaya göre sisteme aktarılmıştır. Normal yöntemlere göre çok daha kalıcı etkisi bulunan videolarda kelime anlatımı sistemimizin en temel özelliklerinden biridir. Kelime Paketi de YÖKDİL Hazırlık Paketine kayıt olduğunuzda rahatlıkla erişebileceğiniz şekilde hesabınıza tanımlanacaktır. Ayrıca bu pakette de gramer ve soru çözüm paketinde olduğu gibi çok sayıda çözümlü soru mevcuttur. Kelime paketinde yer alan çözümlü soruların tamamı kelime öğreniminizi pekiştirmek üzere hazırlanmıştır ve İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce, Eş Anlam, Zıt Anlam karşılıklarını bularak daha fazla alıştırma yapmanızı sağlayan ikinci bir soru-cevap uygulaması bu pakete dahil edilmiştir, son olarak çözümlü sorular ve kelime alıştırma uygulaması bu paketin ikinci bir kitabı olan YDS Vocabulary isimli kitabın içinde yer alan kelimelerden oluşmaktadır. Ayrıca size gönderilecek YÖKDİL Kitabı'nda kendi alanınızla ilgili kelimeleri görebilecek ve bu kelimelerle ilgili soru çözebileceksiniz. YDS Vocabulary ve diğer kitaplar hakkında daha fazla bilgi için yukarıdaki görsellere tıklayabilirsiniz.

YÖKDİL Hazırlık Setindeki Diğer Kitaplar

YDS Çözümlü Deneme Sınavları isimli sınav setimiz yukarıda bahsettiğimiz YÖKDİL'e çalışırken tüm bildiklerinizi hızlıca test etmenize yarayan toplamda 15 adet çözümlü denemeden oluşan bir ürünümüzdür. Bu setteki sorular da çıkmış sorulardan oluşmaktadır ancak doğrudan belli bir yıla ait soruları koymak yerinde güncel sınav mantığına en uygun geçmiş dönem sorularından seçilerek aynı dağılımla 80'er soruluk testler hazırlanmıştır. Dolayısıyla YÖKDİL için çok faydalı olacak bir ürün olmuştur.

YDS Mini Deneme Sınavları da size gönderilmekte ve bu sette 80 soruluk gerçek sınavın soru dağılımları da dikkate alınarak 40'ar soruya düşürülmüş halinin toplam 20 denemeden oluşan versiyonu yani 800 soruluk bir set sizi karşılamaktadır. Buradaki amaç ise tam deneme çözmek için 180 dakikalık zaman ayıracak kadar motivasyonun olmadığı zamanlaı düşünerek farklı sorularla hızlı terkrarlar yapabilmenizi sağlamaktır. Bu sette yer alan denemeler ile beraber diğer ürünlerimizden senkronize biçimde çalışarak her hafta bir çözümlü deneme ve bir mini deneme bitirerek ilerleme imkanınız olmaktadır. Böylece farklı sorulardan hazırlanarak tüm soru türlerine daha fazla hakim olabilirsiniz. Bu setteki sorular çözümlü değildir cevap anahtarları eklenmiştir, çözümlü sorulardan öğrendiğiniz tekniklere göre çözümlerine bakmadan hatalı olduğunuz noktaları bulmanız amaçlanmıştır. Ancak çözümlü olmamakla beraber bu sette 20 adet mini denemenin haricinde Çözüm Teknikleri Rehberi isimli her soru türünü nasıl çözebileceğinizi çok detaylı anlatan bir rehberi bu sete ilave ettik. Bu rehber bütün YÖKDİL Hazırlık sürecinde size çok yardımcı olacaktır.

Son olarak Yaprak Testler ile tüm gramer konularına ait toplam 1000 sorudan oluşan bolca tekrar yapılabilecek bir ürünümüz de size gönderilmektedir. Bu setteki tüm sorular sadece grameri ilgilendirdiği için İngilizce dil bilgisi adına eksiklik olan herhangi bir bölüm kalmaması için hazırlanmıştır. Çözümlü değildir, cevap anahtarı eklenmiştir.

YÖKDİL ve YDS Canlı Ders Kayıtlarına Erişim

Yukarıdaki bahsedilen tüm kitapların size kargo ile gönderimini sağladıktan sonra düzenli olarak bu seti çalışabilmeniz için YDS Kurs müfredatına uygun formatta ders takibi yapabilmeniz için Canlı Ders Kayıtları'da bu paketimize dahil edilmiştir. Canlı Derslerimizin Offline kayıtları ile yine sınırsızca erişim yapabileceğiniz video derslere erişebileceksiniz, sorularınız olduğunda her videonun alt kısmındaki yer alan Sorun-Cevaplayalım bölümü ile eğitmenlerimize sorularını iletebileceksiniz. Böylelikle hem ilk dersten son derse kadar düzenli olarak ders çalışabilecek hem de verilen ödevler ile bilgilerinizi sürekli olarak taze tutabileceksiniz. Ödevleri kitaplardan ve üstte bahsettiğimiz diğer paketlerden yardım alarak çözebilecek anlayamadığınız noktaları ise doğrudan hocalarımıza sorabileceksiniz. Canlı ders kayıtlarında hem geçmiş dönem derslerine hem de yeni dönem derslerine erişiminiz olacağı gibi bu derslerde konusu geçen PDF formatında ek materyalleri bilgisayarınıza indirebileceksiniz.

Canlı ders kayıtları yerine direkt olarak canlı derslere girerek eğitmenlerimizle doğrudan iletişimde olmak istiyorsanız buraya tıklayarak güncel dönem canlı ders programına kayıt yaptırabilirsiniz.

 

YDS Online Eğitim Sistemi ile ilgili Ek Bilgiler

 

Kullanım süresi nedir?

Yukarıdaki seçeneklerde ay olarak ifade edilen bilgilere göre 3, 6 ay gibi süreler ile eğitim paketini kullanabilirsiniz. Seçenekler arasında içerik farkı yoktur, tek fark kullanım süresidir, kitap hariç aldığınız takdirde herhangi bir kitap gönderimi yapılmaz ve sistemdeki video eğitimleri kayıt olduğunuz seçeneğe göre kullanabilirsiniz, bu durumda sadece fatura gönderimi yapılır.

Eğitmenlere ulaşabilecek miyim?

Evet kitabımızın yazarı ve video dersleri anlatan eğitmenlerimize istediğiniz zaman online olarak ulaşabileceksiniz, her video eğitim sayfasında video bölümlerinin alt kısmında yer alan "Sorun - Cevaplayalım" isimli bölüm sayesinde tüm konularda aklınıza takılan her sorunun cevabını bulabileceksiniz.

Paket süresini uzatabilir miyim?

Üyelik sonrası, kullanım süresi yetersiz gelirse kitap hariç seçenekleri kullanarak yeniden sipariş verebilirsiniz aynı zamanda ilk siparişinizden kazandığınız indirimlerinizi kullanarak belirtilen fiyatlara göre daha fazla indirim yapabilirsiniz.

Kargo takibi nasıl yapılıyor?

Siparişinizin ardından sitemizde, kullanıcı menüsünde siparişlerim isimli bölümde hızlıca kargo takibi yapabilirsiniz, sipariş sonrası kargonuz yola çıktığında bizim tarafımızdan SMS ve Mail ile bilgilendirilirsiniz.

Videoları tekrar izleyebilir miyim?

Evet istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz, sitemizde herhangi bir kontör uygulaması vb başka kısıtlama yoktur, tek kısıtlama kullanım süresidir, kullanım süresi sonunda erişiminiz otomatik olarak kapanır.

Sipariş için üyelik ve kişisel bilgileri vermek şart mı?

Evet, sonraki girişlerinizde video eğitimlere rahat erişebilmek, kargo takibi yapabilmek, indirim puanlarını görmek ve sorularınıza cevaplar alabilmek ve pek çok işlevi kullanabilmek için üyelik yapmanız şarttır, ayrıca yasal olarak kişisel bilgilerinizi vermeniz ve size faturanızı göndermemiz şarttır.

Teknik sorun olursa ne olacak?

Bizden kaynaklı olan tüm teknik problemler anında giderilmek üzere bir teknik ekibimiz tarafından korunmaktadır, kesintisiz olarak hizmet alabilmeniz gerekli tüm geliştirme ve güncellemeler devam etmektedir. Kişisel bilgisayarınızdan kaynaklanan bir sorun olması durumunda canlı destek modülü aracılığı ile teknik ekibimiz size de yardımcı olabilmektedir.

Ödemeyi hangi yöntemler ile yapabiliyoruz?

Siparişiniz esnasında kredi kartı ya da havale ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişlerde güvenli ödeme sayfası kullanılarak işlemler tamamlanmakta ve 3D secure ile işlemleriniz güvence altına alınmıştır. Kapıda ödeme seçeneği ya da başka seçenekler mevcut değildir.

Yorumlarınızı ya da sormak istediklerinizi Ürün Hakkında Sorular bölümünden bize iletebilirsiniz en kısa sürede bu alandan sorduğunuz sorular yanıtlanacaktır.

 

Ödeme Yöntemleri

  • Kredi Kartı
  • Banka Havalesi
  • Kıyaslama

Ürün Hakkında Sorular

BEYZA KUŞ     03.10.2020 - 14:37

bu paketi aldığımda önhazırlık paketinin videoları ve kitabı da kampanya içinde mi olacak

saliha nuran kara     24.11.2019 - 15:14

2020 sınavları için ders programı ne zaman başlayacak

Cem ALABIÇAK     22.09.2019 - 08:47

Kitaplar kargo ile kaç gün içinde geliyor

YDS Online Yanıtladı  

Sepetim

  TOPLAM

0,0 TL