Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

Kampanya: 40₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

  • YDS Online Dersler

Grammar Paketimizde; Video Dersler, Online Test isimli binlerce çözümlü alıştırma sorusu ve Süreli Yazılar, başlıklarında sunulan eğitim programları mevcuttur. Bu programlara ait örnekleri ücretsiz görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ücretsiz üye olarak "Eğitime Başla" butonuna tıklamanız.

Ayrıca ücretsiz kargo ile; Grammar Box Kitabı ve gramer sorularından oluşan YDS Yaprak Testler isimli ürünümüz gönderilmektedir.

 

Video Online Test Konu Anlatımı Süreli Yazı
470 583 441 49
Toplam 58 Saat      

Grammar Paketi, ingilizce öğrenirken dilbilgisi kurallarına hakim olmak isteyen her bireyin faydalanacağı bu eğitim paketinde, bütün gramer konuları başlık başlık ele alınmış ve tüm ihtiyacınızı karşılayacak şekilde hazırlanmıştır. 

Daha anlaşılabilir biçimde kendinizi ifade etmek istiyorsanız sizde bu eğitim paketine kayıt olabilir, kısa sürede ingilizce üzerinde daha fazla hakimiyet kurabilirsiniz

Üniversitelerin hazırlık bölümlerinde okuyan öğrencilerin, YDS'ye hazırlananların, Çeviri yapanların, ingilizce makale yazacakların, LYS-5'e hazırlananların, liselerde 10-11-12. sınıflarda okuyanların ihtiyacını karşılayacak şekile türkçe anlatımlı ve 3000 adet konu sorusunun ayrıntılı çözümleri ile bu paket sizin de ihtiyacınızı karşılayacak.

YDS Publishing

Grammar Paketi

İngilizce Grammar'de Son Nokta


 
Sepete Ekle

Ürün Hakkında

Ayrıntılı tüm grammar konuları, videoları

Genel Bilgiler

Video Dersin Avantajları?

Video ders eğitim programlarımızda zaman ve mekan problemini avantaja çevirin. Sistemimize yüklenmiş derslere bilgisayar başında ya da mobil cihazınız ile erişebilecek her an konsantre olup derse katılabileceksiniz. Evinizin rahatlığında kurs görecek sınav hazırlıkta zaman kaybını neredeyse sıfıra düşürerek başarılı olabileceksiniz. Video dersler internet bağlantısının olduğu her yerden herhangi bir izleme sınırı olmadan kolaylıkla izlenebilmektedir.

 

Materyaller

Bu eğitim programına dahil olarak gönderilen kitaplarımız, online içeriğe birebir uyumludur, kitaplarımız hazırlandıktan sonra konu konu videolar hazırlanmıştır. Kitaplar adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.
 

Efektif Çalışmaya Yardımcı

Video derslerimizde anlamadığınız yerleri her derse ait sayfada yer alan sorun/cevaplayalım alanı vasıtasyıla eğitmeninize sorabileceksiniz. İhtiyacınıza göre hareket edip, daha iyi bildiğiniz konularu daha hızlı anlayamadığınız noktaları daha fazla tekrar edebileceksiniz.

 

Güncel İçerik

Bütün eğitim programlarında video içeriklerin yanında sürekli olarak güncel sorular eklenmektedir. Sistemimize eklenen bütün soruların ayrıntılı çözümleri yer almaktadır. Hiç bir sorunun çözümsüz hali sisteme eklenmemiştir.
 

Uygulamalar

Kayıt olduğunuz eğitim paketinde vieolar dışında yer alan uygulamalar ile çok geniş çaplı hazırlanan yazılı içeriğe sahip olacaksınız. Çözümlü sorular, kelime çalışmaları ya da süreli yazılar gibi uygulamalarda, daha fazla teknik veya daha fazla kelime öğrenebileceksiniz.


Ayrıca ücretsiz üyelik ile giriş yapabilir ve sistemimizin nasıl çalıştığını anlayabilir ilk konuları ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri

  • Kredi Kartı
  • Banka Havalesi
  • Kıyaslama

Ürün Hakkında Sorular

Emine Aybüke Çakar     28.07.2020 - 22:10

ydtye (üniye hazırlıkdil) için uygun mudur yoksa ağır mı olur acil dönerseniz sevinirim almayı düşünüyorum da.

Abdurrahman Zorver     18.05.2020 - 02:10

Sistemdeki grammar videolarını izlemek için bu paketi mi almam lazım Çabuk dönüş sağlarsanız sevinirim

Bahar Bahar     06.09.2019 - 16:50

hocam aldığımız süre yetmezse uzatabilir miyiz

YDS Online Yanıtladı  

AHMET ALİ GÜRKAN     19.08.2017 - 13:02

Teofl veya ielts sınavına girecek bir adayın altyapısını oluşturmak için uygun mudur

Burçin Zeytünlü     20.06.2017 - 22:19

Sadece soru çözümleri mi var bu video paketinde yoksa grammar da tek tek anlatılıyor mu

YDS Online Yanıtladı  

Sepetim

  TOPLAM

0,0 TL