Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

Kampanya: 40₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

  • YDS Online Dersler

Soru Çözüm Paketimizde; Video Dersler, Çözüm Teknikleri isimli bölümde sınavlara yönelik hızlı soru çözme teknikleri, Çözüm Testler ile binlerce soruluk arşivimizde özellikle YDS ve LYS-5 ismli sınavlarda çıkan soru türlerine ait çözümlü sorular vardır ve Süreli Yazılar, başlıklarında sunulan eğitim programları mevcuttur.

 

Video Online Test Çözüm Tekniği Tıpdil Soru Çözümleri
196 4557 10 11
Toplam 18 Saat      
 

Bu eğitim paketinde, YDS ve LYS-5'e yönelik hazırlanmış olan soru türlerini ayrı ayrı inceleyen özel çalışmalar yer almaktadır. Güncel sınav sistemine uygun (2013 sonrası) olarak hazırlanmış çözümlü sorular ve çözüm teknikleri ile büyük bir arşive istediğiniz her yerden erişebilme imkanına sahip olacaksınız. 

Özetle YDS'ye hazırlanıyorsanız ya da LYS-5'te daha hızlı sorular çözmek istiyorsanız mutlaka bu eğitim paketinden faydalanmalısınız.

 

 

YDS Publishing

Soru Çözüm Paketi

Videolu anlatımlar ve çözümlü sorular


 
Sepete Ekle

Ürün Hakkında

Dil sınavlarında çıkan soru tiplerine ait video dersler, çözümlü sorular ve çözüm teknikleri bu pakettedir. Pakete dahil olan kitap ücretsiz kargo ile adresinize gönderilecektir.

Genel Bilgiler

Video Dersin Avantajları?

Video ders eğitim programlarımızda zaman ve mekan problemini avantaja çevirin. Sistemimize yüklenmiş derslere bilgisayar başında ya da mobil cihazınız ile erişebilecek her an konsantre olup derse katılabileceksiniz. Evinizin rahatlığında kurs görecek sınav hazırlıkta zaman kaybını neredeyse sıfıra düşürerek başarılı olabileceksiniz. Video dersler internet bağlantısının olduğu her yerden herhangi bir izleme sınırı olmadan kolaylıkla izlenebilmektedir.

 

Materyaller

Bu eğitim programına dahil olarak gönderilen kitaplarımız, online içeriğe birebir uyumludur, kitaplarımız hazırlandıktan sonra konu konu videolar hazırlanmıştır. Kitaplar adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.
 

Efektif Çalışmaya Yardımcı

Video derslerimizde anlamadığınız yerleri her derse ait sayfada yer alan sorun/cevaplayalım alanı vasıtasyıla eğitmeninize sorabileceksiniz. İhtiyacınıza göre hareket edip, daha iyi bildiğiniz konularu daha hızlı anlayamadığınız noktaları daha fazla tekrar edebileceksiniz.

 

Güncel İçerik

Bütün eğitim programlarında video içeriklerin yanında sürekli olarak güncel sorular eklenmektedir. Sistemimize eklenen bütün soruların ayrıntılı çözümleri yer almaktadır. Hiç bir sorunun çözümsüz hali sisteme eklenmemiştir.
 

Uygulamalar

Kayıt olduğunuz eğitim paketinde vieolar dışında yer alan uygulamalar ile çok geniş çaplı hazırlanan yazılı içeriğe sahip olacaksınız. Çözümlü sorular, kelime çalışmaları ya da süreli yazılar gibi uygulamalarda, daha fazla teknik veya daha fazla kelime öğrenebileceksiniz.


Ayrıca ücretsiz üyelik ile giriş yapabilir ve sistemimizin nasıl çalıştığını anlayabilir ilk konuları ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.
 

Ödeme Yöntemleri

  • Kredi Kartı
  • Banka Havalesi
  • Kıyaslama

Ürün Hakkında Sorular

İlhan Yagmur Yolcu     19.10.2015 - 01:54

hocam benim oabt ilk 25 ten konu eksigim var faceten mirsad grubuna uyeyim fakat hangi paketi almaliyim iki tane paket var hangisi benim icin uygun olacak . bilgilendirirseniz sevinirim...

YDS Online Yanıtladı  

Kendal Ihsan Göl     06.02.2015 - 21:32

Tüm konuların videoları mevcut mu ve toplam fiyatı ne kadardır

YDS Online Yanıtladı  

Sepetim

  TOPLAM

0,0 TL