Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

Kampanya: 40₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

  • YDS Online Dersler

Aşağıdaki eğitim başlıkları ve bahsedilen kitaplar bu pakete dahildir. 

1. Grammar Paketi, Road to Success Grammar Book (basılı), Road to Success Grammar Test Book (basılı)

2. Kelime Paketi, YDS Vocabulary Kitabı (basılı) ve Mini Dil Sınavları Sözlüğü (basılı)

3. Soru Paketi ve YDS Sınav Teknikleri kitabı (Basılı)

4. Dijital denemelere erişim (15 adet)

5. YKS-DİL Test Pack (10'lu) (Basılı) (Tamamı video çözümlü)

6. YKS-DİL Right Track (Basılı)

7. YKS-DİL Vocabulary  (Basılı)

7. YDS Canlı Ders Kayıt Paketi (Dijital)

8. Çeviri Teknikleri kitabı ve English Box Ön Hazırlık Seti (12 Aylık seçenekte kampanya dahilinde)

Kitaplarımız ücretsiz kargo ile adresinize ile gönderilmektedir
Ücretsiz üyelik'e eğitim paketine ait tüm konu başlıklarını görebilir ve örnek ders anlatımlarını izleyip, okuyabilir ve soru çözümleri yapabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Daha önce YDS Hazırlığı yapmış ya da hiç sınava girmemiş İngilizce altyapısı en azından A2 düzeyini tamamlamış kişiler için uygundur. 
 
- Temel düzeyden başlamak ya da altyapısını gramer, kelime gibi konularda geliştirmek isteyenler öncelikle Ön Hazırlık Paketi'ni tamamladıktan sonra YDS Hazırlık Paketi'ne kayıt olmaları tavsiye edilir.
- Altyapısı olup ileri düzey YDS Hazırlığı yapmak isteyenler ise YDS Hazırlık Paketi ile birlikte Çeviri Teknikleri Paketi'ne kayıt olması tavsiye edilir.
Akademik Kariyer yapmak isteyen, kamu kadrolarında yükselmek isteyen, KPSS'ye girerken dil puanına ihtiyaç duyan YDS'ye hazırlanan tüm bireyler için özel hazırlanmış bu eğitim paketi ile size gönderilen kitaplar haricinde başka bir kaynağa ihtiyacınız olmayacak.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YDS Publishing

YDS Hazırlık Paketi

Canlı ders kayıtları, video dersler, kitaplar ve denemeler ile tüm ihtiyacınız bu eğitim paketinde!


 
Sepete Ekle

Ürün Hakkında

Online YDS Hazırlık Seti ile tüm dersler ve kitaplar her zaman yanınızda!

Genel Bilgiler

YDS Hazırlık Online Video Ders Paketi

 

YDS Hazırlık Online Dersler ile 7/24 istediğiniz yerden video eğitimleri izleyebilir, canlı ders kayıtları ya da yds kitaplarımızın video dersleri ile sınava hazırlanabilirsiniz. YDS Online dersler ve YDS ile ilgili tüm içerik erişiminizde olacak.

Kampanya: Şu anda 12 aylık seçenekle kayıt olan herkese kitaplarıyla birlikte Ön Hazırlık ve Çeviri Paketi hediye!

 

Aşağıda bahsedilen tüm imkanlar bu eğitim paketine dahildir:

 

- Kitaplarımızın anlatımlarının yapıldığı özel video derslere erişim,
- Canlı ders olarak yapılan derslerin video kayıtlarına erişim,
- Üyeliğiniz boyunca, videolara erişimde saat kısıtlaması ya da belli bir tekrar sınırı yoktur,
- YDS ile ilgili yeni üretilen tüm dijital içeriğe erişim,
- Tüm cihazlara uyumluluk desteği vardır, akıllı cihazlar ya da bilgisayardan erişebilirsiniz,
- Kayıtlı derslere erişim olsa da eğitmenlerimize soru sorabilme imkanı,
- Canlı dersler için üretilen dijital ders dosyalarını indirme hakkı,

 

YDS Hazırlık Derslerinde kullanılan materyaller hangileridir?

Eğitmenlerimizin hazırladığı kurs programı, yüzyüze eğitimlerde uygulanan kurs programına göre daha yoğun bir içerik ile size sunulmaktadır. Ücretsiz kargo ile gönderilen kitaplar aşağıda listelenmiştir. Her kitap hakkında daha fazla bilgi almak ve örnek sayfalarını incelemek için başlıklara tıklayabilirsiniz.


 

Diğer detaylar:

YDS Hazırlık paketinde bulundan çok sayıda video ders ile evinizden bir kursa gidiyormuş gibi sınava hazırlanabilirsiniz. 

Ücretsiz kargo ile size gönderilen 7 parçadan oluşan kitap setimiz üzerinden anlatımları yapılan dersleri düzenli takip edip, video derslerde yer alan tamamı çözümlü olarak hazırlanmış YDS Soruları ile tekrar yaparak sınava hazırlanabileceksiniz. Eğitmenlerimizin yönlendirmeleri ile ilerleyecek, anlayamadığınız her konuyu doğrudan dersi anlatan eğitmene sorabileceksiniz.

Sistemimizin işleyişi ve aynı anda kitaplarımızın özelliklerini aşağıda detaylıca okuyabilirsiniz. Kayıt olduğunuz seçeneğe göre erişim günleriniz hesabınıza tanımlanır, kitaplarınız kargolanır ve anında sitemizdeki eğitim içeriklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

YDS Hazırlık Gramer Dersleri

- Size gönderilen setimizde Gramer kitabının tüm konuları sayfa sayfa video derslerle anlatılmış ve aynı düzende gramer paketi olarak sisteme eklenmiş ve YDS Paketine sahip olan herkes erişimine açılmıştır, ayrıca kitapta yer alan 3000 adet sorunun çözümleri bu videolarda anlatılmıştır.

YDS Hazırlık Soru Çözüm Dersleri

- Soru Çözüm Teknikleri kitabı ile çıkmış sınav soruları üzerinden soru analizi yapılmaktadır, böylelikle YDS'nin püf noktaları size öğretilmektedir. Bu kitabımızın bağlı olduğu paket YDS Soru Çözüm isimli pakettir, her zaman tüm soruların ayrıntılı açıklamaları hem kitabınızda yazılı olarak hem de online eğitim sistemimizde videolu olarak erişiminizde olacaktır.

YDS Hazırlık Kelime Dersleri

- YDS Kelime Paketi'nde ise diğer paketlerimizdeki gibi videolarla anlatılmış bir set sözkonusudur. 6 farklı yöntem kullanılarak anlatılan ve hafıza tekniklerine dayalı olarak hazırlanmıştır. Normal yöntemlere göre çok daha kalıcı etkisi bulunan videolarda kelime anlatımı sistemimizin en temel özelliklerinden biridir. Kelime Paketi de YDS Hazırlık Paketine kayıt olduğunuzda rahatlıkla erişebileceğiniz şekilde hesabınıza tanımlanacaktır. Ayrıca bu pakette de gramer ve soru çözüm paketinde olduğu gibi çok sayıda çözümlü soru mevcuttur. Kelime paketinde yer alan çözümlü soruların tamamı kelime öğreniminizi pekiştirmek üzere hazırlanmıştır ve İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce, Eş Anlam, Zıt Anlam karşılıklarını bularak daha fazla alıştırma yapmanızı sağlayan ikinci bir soru-cevap uygulaması bu pakete dahil edilmiştir, son olarak çözümlü sorular ve kelime alıştırma uygulaması bu paketin ikinci bir kitabı olan YDS Vocabulary isimli kitabın içinde yer alan kelimelerden oluşmaktadır. YDS Vocabulary ve diğer kitaplar hakkında daha fazla bilgi için yukarıdaki görsellere tıklayabilirsiniz.

YDS Hazırlık Setindeki Diğer Kitaplar

YDS Çözümlü Deneme Sınavları isimli sınav setimiz yukarıda bahsettiğimiz YDS'ye çalışırken en önemli üç başlığa ait tüm bildiklerinizi hızlıca test etmenize yarayan toplamda 15 adet çözümlü denemeden oluşan bir ürünümüzdür. Bu setin en belirgin özelliği 2013 sonrası güncellenen YDS yapısınıa uygun hazırlanarak tamamının çözümlü hale getirilmesidir. Diğer ürünlerde olduğu gibi bu setteki sorular da çıkmış sorulardan oluşmaktadır ancak doğrudan belli bir yıla ait soruları koymak yerinde güncel sınav mantığına en uygun geçmiş dönem sorularından seçilerek aynı dağılımla 80'er soruluk testler hazırlanmıştır.

YDS Mini Deneme Sınavları da size gönderilmekte ve bu sette 80 soruluk YDS'nin soru dağılımları da dikkate alınarak 40'ar soruya düşürülmüş halinin toplam 20 denemeden oluşan versiyonu yani 800 soruluk bir set sizi karşılamaktadır. Buradaki amaç ise tam YDS denemesi çözmek için 180 dakikalık zaman ayıracak kadar motivasyonun olmadığı zamanlaı düşünerek farklı sorularla hızlı terkrarlar yapabilmenizi sağlamaktır. Bu sette yer alan denemeler ile beraber diğer ürünlerimizden senkronize biçimde çalışarak her hafta bir çözümlü deneme ve bir mini deneme bitirerek ilerleme imkanınız olmaktadır. Böylece farklı sorulardan hazırlanarak tüm soru türlerine daha fazla hakim olabilirsiniz. Bu setteki sorular çözümlü değildir cevap anahtarları eklenmiştir, çözümlü sorulardan öğrendiğiniz tekniklere göre çözümlerine bakmadan hatalı olduğunuz noktaları bulmanız amaçlanmıştır. Ancak çözümlü olmamakla beraber bu sette 20 adet mini denemenin haricinde Çözüm Teknikleri Rehberi isimli her soru türünü nasıl çözebileceğinizi çok detaylı anlatan bir rehberi bu sete ilave ettik. Bu rehber bütün YDS Hazırlık sürecinde size çok yardımcı olacaktır.

Son olarak YDS Yaprak Testler ile tüm gramer konularına ait toplam 1000 sorudan oluşan bolca tekrar yapılabilecek bir ürünümüz de size gönderilmektedir. Bu setteki tüm sorular sadece grameri ilgilendirdiği için İngilizce dil bilgisi adına eksiklik olan herhangi bir bölüm kalmaması için hazırlanmıştır. Çözümlü değildir, cevap anahtarı eklenmiştir.

Canlı Ders Kayıtlarına Erişim

Yukarıdaki bahsedilen tüm kitapların size kargo ile gönderimini sağladıktan sonra düzenli olarak bu seti çalışabilmeniz için YDS Kurs müfredatına uygun formatta ders takibi yapabilmeniz için Canlı Ders Kayıtları'da bu paketimize dahil edilmiştir. YDS Canlı Derslerimizin Offline kayıtları ile yine sınırsızca erişim yapabileceğiniz video derslere erişebileceksiniz, sorularınız olduğunda her videonun alt kısmındaki yer alan Sorun-Cevaplayalım bölümü ile eğitmenlerimize sorularını iletebileceksiniz. Böylelikle hem ilk dersten son derse kadar düzenli olarak ders çalışabilecek hem de verilen ödevler ile bilgilerinizi sürekli olarak taze tutabileceksiniz. Ödevleri kitaplardan ve üstte bahsettiğimiz diğer paketlerden yardım alarak çözebilecek anlayamadığınız noktaları ise doğrudan hocalarımıza sorabileceksiniz. Canlı ders kayıtlarında hem geçmiş dönem derslerine hem de yeni dönem derslerine erişiminiz olacağı gibi bu derslerde konusu geçen PDF formatında ek materyalleri bilgisayarınıza indirebileceksiniz.

Canlı ders kayıtları yerine direkt olarak canlı derslere girerek eğitmenlerimizle doğrudan iletişimde olmak istiyorsanız buraya tıklayarak güncel dönem canlı ders programına kayıt yaptırabilirsiniz.

 

YDS Online Eğitim Sistemi ile ilgili Ek Bilgiler

 

Kullanım süresi nedir?

Yukarıdaki seçeneklerde ay olarak ifade edilen bilgilere göre 3, 6 ay gibi süreler ile eğitim paketini kullanabilirsiniz. Seçenekler arasında içerik farkı yoktur, tek fark kullanım süresidir, kitap hariç aldığınız takdirde herhangi bir kitap gönderimi yapılmaz ve sistemdeki video eğitimleri kayıt olduğunuz seçeneğe göre kullanabilirsiniz, bu durumda sadece fatura gönderimi yapılır.

Eğitmenlere ulaşabilecek miyim?

Evet kitabımızın yazarı ve video dersleri anlatan eğitmenlerimize istediğiniz zaman online olarak ulaşabileceksiniz, her video eğitim sayfasında video bölümlerinin alt kısmında yer alan "Sorun - Cevaplayalım" isimli bölüm sayesinde tüm konularda aklınıza takılan her sorunun cevabını bulabileceksiniz.

Paket süresini uzatabilir miyim?

Üyelik sonrası, kullanım süresi yetersiz gelirse kitap hariç seçenekleri kullanarak yeniden sipariş verebilirsiniz aynı zamanda ilk siparişinizden kazandığınız indirimlerinizi kullanarak belirtilen fiyatlara göre daha fazla indirim yapabilirsiniz.

Kargo takibi nasıl yapılıyor?

Siparişinizin ardından sitemizde, kullanıcı menüsünde siparişlerim isimli bölümde hızlıca kargo takibi yapabilirsiniz, sipariş sonrası kargonuz yola çıktığında bizim tarafımızdan SMS ve Mail ile bilgilendirilirsiniz.

Videoları tekrar izleyebilir miyim?

Evet istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz, sitemizde herhangi bir kontör uygulaması vb başka kısıtlama yoktur, tek kısıtlama kullanım süresidir, kullanım süresi sonunda erişiminiz otomatik olarak kapanır.

Sipariş için üyelik ve kişisel bilgileri vermek şart mı?

Evet, sonraki girişlerinizde video eğitimlere rahat erişebilmek, kargo takibi yapabilmek, indirim puanlarını görmek ve sorularınıza cevaplar alabilmek ve pek çok işlevi kullanabilmek için üyelik yapmanız şarttır, ayrıca yasal olarak kişisel bilgilerinizi vermeniz ve size faturanızı göndermemiz şarttır.

Teknik sorun olursa ne olacak?

Bizden kaynaklı olan tüm teknik problemler anında giderilmek üzere bir teknik ekibimiz tarafından korunmaktadır, kesintisiz olarak hizmet alabilmeniz gerekli tüm geliştirme ve güncellemeler devam etmektedir. Kişisel bilgisayarınızdan kaynaklanan bir sorun olması durumunda canlı destek modülü aracılığı ile teknik ekibimiz size de yardımcı olabilmektedir.

Ödemeyi hangi yöntemler ile yapabiliyoruz?

Siparişiniz esnasında kredi kartı ya da havale ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişlerde güvenli ödeme sayfası kullanılarak işlemler tamamlanmakta ve 3D secure ile işlemleriniz güvence altına alınmıştır. Kapıda ödeme seçeneği ya da başka seçenekler mevcut değildir.

Yorumlarınızı ya da sormak istediklerinizi Ürün Hakkında Sorular bölümünden bize iletebilirsiniz en kısa sürede bu alandan sorduğunuz sorular yanıtlanacaktır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ödeme Yöntemleri

  • Kredi Kartı
  • Banka Havalesi
  • Kıyaslama

Ürün Hakkında Sorular

Betül Karaduman     17.05.2023 - 21:52

Merhaba 2020 yilinda YDS hazırlık paketi almıştım.kitaplarim halen duruyor.video dersleri tekrar satın almak istiyorum, bu konuda yardımcı olabilir misiniz

Betül Dal     09.09.2021 - 09:21

Merhaba, setteki kitaplara baktığım da yalnızca 8 kitap görünüyor diğer 2 kitap isteğe bağlı yazıyor. İsteğe bağlı olan kitaplar ayrı bir ücrete mi taabi

Gülistan Aras     23.05.2021 - 15:03

12 ay kitapsız paket almak istiyorum. Ön hazırlık ve çeviri kitapları kampanyasından yararlanmış olur muyum

meryem türemiş     07.09.2020 - 09:17

iyi günler hocam ben yds hazırlanmak istiyorum ingilizce hazırlık okumustum ancak kelime her zaman bir sorundu benim için o yüzden ingilizce fobim var hafıza teknikleri ile yapılabiyormus ancak ancak baya tecrübeszim bir yıllık paket almak istiyorum benim yeterli napacagımıda bilmiyorum beni yönlendirecek mi sistem tam anlayamadım

Damla keskin     20.08.2020 - 15:26

Sadece canlı ders ıstiyorum kitapları Istemiyorum fiyat öğrenebilir miyim acaba

Ayşenur ÖRS     18.07.2020 - 14:17

Ben şu an 11.sınıfım ve gelecek yıl 12 olucam ve şimdi satın almayı düşünüyorum. Eğer şimdi alırsam gelecek yıl olan YDS sınavına kadar üyeliğim geçerli olacak mı

Melisa Alabaş     08.04.2020 - 09:57

Reading ve skill kitaplarınız varmı veya bu ydt setine dahil midir Veya ayrı olarak satılıyor mu

Yasemin Güney     09.08.2019 - 18:45

Merhaba, eğer bu paketle sadece canlı derslerin video kayıtlarına ulaşabileceksem canlı derslere dahil olabilmem için ne yapmam ne satın almam gerekiyor

YDS Online Yanıtladı  

Ceyda Kiper     01.08.2019 - 10:33

Merhaba ben bu seti almak istiyorum ama video ders formatını istemiyorum nasıl satın alacam

YDS Online Yanıtladı  

Süheyla zengin     13.10.2018 - 19:50

12 aylik seti aldığımızda 11 kitap diyorsunuz ama sistemde yanlış görmuyorsam 2 hediye kitapla 9 oluyor diğer 2 kitap hangisi öğrenebilir miyim acaba

YDS Online Yanıtladı  

GAMZE GÜLDEN     29.08.2018 - 19:33

Merhabalar, paketi almayı düşünüyorum ama sıfırdan başlıyorum. Bu paketi önerir misiniz Ek olarak hem canlı ders hem video ders olarak belirtmişsiniz bunu biraz daha detaylı açıklayabilir misiniz acaba Tüm canlı derslere katılma imkanımız oluyor mu yani Yardımınız için teşekkürler

YDS Online Yanıtladı  

cihat aktürk     25.05.2017 - 23:42

merhaba, her bir ders kaç saatten oluşuyor toplamda kaç saat ders var. Dersleri ömer hoca mı anlatıyor yoksa muhammet hoca mı ben 3 ay alsam. Bu 3 ay zarfında tüm dersleri izleme imkanım olabilir mi

YDS Online Yanıtladı  

Durukan Çağlayan     23.03.2017 - 23:39

Merhaba dersleri istediğimiz zaman izleyebiliyor muyuz Bir de bir dersi izledikten sonra aynı dersi daha sonra tekrar edebilir miyiz

YDS Online Yanıtladı  

Pembe Sevim Coşkun     27.05.2016 - 00:14

Merhabalar diyelim ki 3 aylık hazırlık paketini aldık sınav sonrasında bunu dilersen 6 aya uzatabiliyor muyuz yani aradaki 100 TL farkı ödeyerek ya da yeniden mi satın almak gerekir tesekkurler

YDS Online Yanıtladı  

Sepetim

  TOPLAM

0,0 TL