Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

Kampanya: 40₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

  • YDS Online Dersler
  • YDS Online Dersler

Writing Paketimizde; Video Dersler, Writing Samples isimli binlerce arşivden oluşan örnek çalışmalar, video derslere paralel Konu Anlatımları ve Süreli Yazılar, başlıklarında sunulan eğitim programları mevcuttur. Eğitim paketimizde toplamda 8 saate yakın videolu anlatım mevcuttur, bu anlatım yaklaşık 12 ders saatine denk gelmektedir. Bu programlara ait örnekleri ücretsiz görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ücretsiz üye olarak "Eğitime Başla" butonuna tıklamanız.

 

Video Konu Anlatımı Writing Samples Süreli Yazı
22 15 232 49
       
 

Writing Paketi ile ingilizce sınavlarında kişilerin en çok zorlandığı alanlardan biri olan yazım teknikleri öğretilmekte ve örnek çalışmalar ile bu içerikler desteklenmektedir. Dolayısıyla, konu başlığı olarak writing olan bütün sınavlara hazırlanırken bu eğitim paketinden faydalanabilirsiniz, genellikle üniversitelerin Hazırlık Sınııflarında okuyanlar ile TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlanan bireyler bu eğitim paketinden faydalanmaktadır.

 

 

YDS Publishing

Writing Paketi

Writing için altın kurallar


 
Sepete Ekle

Ürün Hakkında

Writing teknikleri ve örnekleri

Genel Bilgiler

Video Dersin Avantajları?

Video ders eğitim programlarımızda zaman ve mekan problemini avantaja çevirin. Sistemimize yüklenmiş derslere bilgisayar başında ya da mobil cihazınız ile erişebilecek her an konsantre olup derse katılabileceksiniz. Evinizin rahatlığında kurs görecek sınav hazırlıkta zaman kaybını neredeyse sıfıra düşürerek başarılı olabileceksiniz. Video dersler internet bağlantısının olduğu her yerden herhangi bir izleme sınırı olmadan kolaylıkla izlenebilmektedir.

 

Materyaller

Bu eğitim programına dahil olarak gönderilen kitaplarımız, online içeriğe birebir uyumludur, kitaplarımız hazırlandıktan sonra konu konu videolar hazırlanmıştır. Kitaplar adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.
 

Efektif Çalışmaya Yardımcı

Video derslerimizde anlamadığınız yerleri her derse ait sayfada yer alan sorun/cevaplayalım alanı vasıtasyıla eğitmeninize sorabileceksiniz. İhtiyacınıza göre hareket edip, daha iyi bildiğiniz konularu daha hızlı anlayamadığınız noktaları daha fazla tekrar edebileceksiniz.

 

Güncel İçerik

Bütün eğitim programlarında video içeriklerin yanında sürekli olarak güncel sorular eklenmektedir. Sistemimize eklenen bütün soruların ayrıntılı çözümleri yer almaktadır. Hiç bir sorunun çözümsüz hali sisteme eklenmemiştir.
 

Uygulamalar

Kayıt olduğunuz eğitim paketinde vieolar dışında yer alan uygulamalar ile çok geniş çaplı hazırlanan yazılı içeriğe sahip olacaksınız. Çözümlü sorular, kelime çalışmaları ya da süreli yazılar gibi uygulamalarda, daha fazla teknik veya daha fazla kelime öğrenebileceksiniz.


Ayrıca ücretsiz üyelik ile giriş yapabilir ve sistemimizin nasıl çalıştığını anlayabilir ilk konuları ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.
 

Ödeme Yöntemleri

  • Kredi Kartı
  • Banka Havalesi
  • Kıyaslama

Ürün Hakkında Sorular

Sepetim

  TOPLAM

0,0 TL