Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

Kampanya: 40₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

  • YDS Online Dersler

 

English Box Kitabı ve bu kitabın konularının anlatıldığı 112 videodan oluşan video eğitim seti bu pakete dahildir. 

 

Kitap gönderimi adresinize, ücretsiz kargo ile yapılmaktadır.
Ücretsiz üyelik yaparak eğitim paketine ait tüm konu başlıklarını görebilir ve ilk 5 dersin yer aldığı konuları ücretsiz ileyebilirsiniz.
 

English Box kitabı ve eğitimleri;

- İngilizce'ye sıfırdan başlayanların,

- YDS hazırlık ya da LYS-5 sınavına hazırlık yapanların,

- Diğer ulusal dil sınavlarına hazırlananların (ilk seviyelerde olanlar için), 

- Üniversiye hazırlık sınıflarında eğitim görenler için üretilmiş Türkçe anlatımlı bir settir.

 

 

YDS Publishing

İngilizce Ön Hazırlık

İster İngilizce'ye yeni başlayın isterseniz bilgilerinizi tazeleyerek sınav hazırlığı yapın bu ön hazırlık kursu tam size göre!


 
Sepete Ekle

Ürün Hakkında

Okuma ve anlama becerileriniz için Temel İngilizce'den ileri düzey İngilizce'ye bilginizi geliştirmek istiyorsanız bu kurs size göre!

Genel Bilgiler

İNGİLİZCE ÖN HAZIRLIK KURSU - Şimdi %76 İndirimli

 

İngilizce Ön Hazırlık Kursunda Neler Öğreneceksiniz?
1. İngilizce metinleri rahatlıkla anlayabileceğiniz seviye olan B1 düzeyine kadar İngilizce öğreneceksiniz.
2. Sınavlara hazırlık kursu için olması gereken en düşük seviyeden daha iyi seviyede İngilizce bileceksiniz.
3. Gramer, kelime bilgisi ve okuma becerilerinin gelişimi için gereken sağlam altyapıya sahip olacaksınız.
 
Gerekenler
- Herhangi bir İngilizce bilgisine sahip olmanıza gerek yoktur.
- Akıllı Telefon, Tablet ya da Bilgisayar
 
Detaylar
YDS, YÖKDİL ya da YKS-DİL gibi sınavlara hazırlık ya da İngilizce temeli oluşturmak için bu kurs ile tecrübeli eğitmenlerimizin video derslerini izleyebilir, merak ettiklerinizi sorabilir, alıştırma yapabilir ve kısa sürede İngilizce için sağlam bir temel atabilirsiniz. Sıfırdan İngilizce öğrenmek istiyor ya da altyapınızdaki eksiklerin tekrar üzerinden geçmek istiyorsanız adresinize göndereceğimiz kitap setiyle birlikte bu eğitim paketi okuma ve anlama becerilerilerinizin gelişimi için mükemmel bir fırsat sunmaktadır.
İngilizce Ön Hazırlık Derslerinde kullanılan kitap hangisidir?
Bu kursta adresinize ücretsiz kargo ile ulaştıracağımız, iki parçadan oluşan English Box ve Yaprak Testler video derslerde kullanılan yardımcı kaynağımızdır. Kitabımızı hazırlarken video eğitimlere aktarım yapılacağı öngörülmüş ve içerik buna bağlı olarak sade bir dille anlatılmış ve en basit konuları rahat bir şekilde anlamanız sağlanmıştır. Aynı zamanda kitapta çok sayıda alıştırma sorusu ile öğrendiklerinizi pekiştirebilmek için içerikler de mevcuttur.
Bu kurs size ne kazandıracak?
English Box ve eğtim videoları ile üç temel başlıkta ilerleme sağlayacaksınız. Bu başlıklar; dil bilgisi, kelime dağarcığının gelişimi ve okuma becerilerinin gelişimidir.
Hem sıfırdan başlayanlar için hem de temel bilgilerini tazelemek isteyenler için pratik soru çözüm tekniklerine dayalı, sade ve anlaşılır biçimde hazırlanmış, dolayısıyla bu anlatımın videolara aktarılması ile kısa sürede dil öğreniminizde güzel bir kazanım elde etmeniz amaçlanmıştır.

 

 


Diğer Detaylar

Kullanım süresi nedir?
Yukarıdaki seçeneklerde ay olarak ifade edilen bilgilere göre 3, 6 ay gibi süreler ile eğitim paketini kullanabilirsiniz. Seçenekler arasında içerik farkı yoktur, tek fark kullanım süresidir, kitap hariç aldığınız takdirde herhangi bir kitap gönderimi yapılmaz ve sistemdeki video eğitimleri kayıt olduğunuz seçeneğe göre kullanabilirsiniz, bu durumda sadece fatura gönderimi yapılır.
Eğitmenlere ulaşabilecek miyim?
Evet kitabımızın yazarı ve video dersleri anlatan eğitmenlerimize istediğiniz zaman online olarak ulaşabileceksiniz, her video eğitim sayfasında video bölümlerinin alt kısmında yer alan "Sorun - Cevaplayalım" isimli bölüm sayesinde tüm konularda aklınıza takılan her sorunun cevabını bulabileceksiniz.
Paket süresini uzatabilir miyim?
Üyelik sonrası, kullanım süresi yetersiz gelirse kitap hariç seçenekleri kullanarak yeniden sipariş verebilirsiniz aynı zamanda ilk siparişinizden kazandığınız indirimlerinizi kullanarak belirtilen fiyatlara göre daha fazla indirim yapabilirsiniz.
Kargo takibi nasıl yapılıyor?
Siparişinizin ardından sitemizde, kullanıcı menüsünde siparişlerim isimli bölümde hızlıca kargo takibi yapabilirsiniz, sipariş sonrası kargonuz yola çıktığında bizim tarafımızdan SMS ve Mail ile bilgilendirilirsiniz.
Videoları tekrar izleyebilir miyim?
Evet istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz, sitemizde herhangi bir kontör uygulaması vb başka kısıtlama yoktur, tek kısıtlama kullanım süresidir, kullanım süresi sonunda erişiminiz otomatik olarak kapanır.
Sipariş için üyelik ve kişisel bilgileri vermek şart mı?
Evet, sonraki girişlerinizde video eğitimlere rahat erişebilmek, kargo takibi yapabilmek, indirim puanlarını görmek ve sorularınıza cevaplar alabilmek ve pek çok işlevi kullanabilmek için üyelik yapmanız şarttır, ayrıca yasal olarak kişisel bilgilerinizi vermeniz ve size faturanızı göndermemiz şarttır.
Teknik sorun olursa ne olacak?
Bizden kaynaklı olan tüm teknik problemler anında giderilmek üzere bir teknik ekibimiz tarafından korunmaktadır, kesintisiz olarak hizmet alabilmeniz gerekli tüm geliştirme ve güncellemeler devam etmektedir. Kişisel bilgisayarınızdan kaynaklanan bir sorun olması durumunda canlı destek modülü aracılığı ile teknik ekibimiz size de yardımcı olabilmektedir.
Ödemeyi hangi yöntemler ile yapabiliyoruz?
Siparişiniz esnasında kredi kartı ya da havale ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişlerde güvenli ödeme sayfası kullanılarak işlemler tamamlanmakta ve 3D secure ile işlemleriniz güvence altına alınmıştır. Kapıda ödeme seçeneği ya da başka seçenekler mevcut değildir.
 

Ödeme Yöntemleri

  • Kredi Kartı
  • Banka Havalesi
  • Kıyaslama

Ürün Hakkında Sorular

Ayşe Nur Şengül Kurt     05.04.2021 - 22:58

Uzun süredir ingilizce eğitimine ara verdiğim için bu paketi alıp daha sonra Yds hazırlık eğitimini almam daha mı yararlı olur Yoksa yalnızca yds paketi alsam da toparlayabilir miyim

Bahar Bahar     04.09.2019 - 13:54

Hocam hem gramer paketi hem ön hazırlık kursu almak mantıklı olur mu yoksa sadece gramer paketi yeterli olur mu ya da ön hazırlıkta yeterli olur mu

Muhammed Özgür YAŞAR Yanıtladı  

Esma Yagisan     17.06.2019 - 17:38

2 kitap gönderilecek değil mi

YDS Online Yanıtladı  

Sepetim

  TOPLAM

0,0 TL