Değerlendirme Gönder


İsim - Soyisim :
Mesleğiniz :
Yaşadığınız İl :

Kampanya: 40₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

  • YDS Online Dersler

Aşağıdaki eğitim başlıkları ve bahsedilen kitaplar bu pakete dahildir. 

1. Grammar Paketi,  Grammar Book (basılı), Road to Success Grammar Test Book (basılı)

2. Kelime Paketi, YDS Vocabulary Kitabı (basılı) ve Mini Dil Sınavları Sözlüğü (basılı)

3. Soru Paketi ve YKS-DİL Sınav Teknikleri kitabı (Basılı)

4. Dijital denemelere erişim (15 adet)

5. YKS-DİL Test Pack (10'lu) (Basılı) (Tamamı video çözümlü)

6. YKS-DİL Right Track (Basılı)

7. YDS Canlı Ders Kayıt Paketi (Dijital)

8. Çeviri Teknikleri kitabı ve English Box Ön Hazırlık Seti (12 Aylık seçenekte kampanya dahilinde)

Kitaplarımız ücretsiz kargo ile adresinize ile gönderilmektedir
Ücretsiz üyelik'e eğitim paketine ait tüm konu başlıklarını görebilir ve örnek ders anlatımlarını izleyip, okuyabilir ve soru çözümleri yapabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Üniversite giriş sınavına hazırlanırken İngilizce alanından sınava giren bütün adaylar bu eğitim paketi ile YKS DİL'e hazırlanabilir.

Gönderilen kitaplar deneyimli YKS DİL eğitmenleri tarafından hazırlandığı için başka bir kaynağa ihtiyaç duymadan hem kitaplardan hem de kitapların video eğitimlerinden tüm eksik konularınızı kapatabilecek ve çok sayıda soru ile bolca tekrar yapabileceksiniz. Kitaplar ve deneme sınavlarında 7000 adet'in üzerinde soru ve binlerce kelime alıştırması ile geniş kapsamlı bir sınav hazırlık setine sahip olacaksınız.

Temel düzeyden başlamak ya da altyapısını gramer, kelime gibi konularda geliştirmek isteyenler öncelikle buradaki Ön Hazırlık Paketi'ni tamamladıktan sonra YKS DİL Hazırlık Paketi'ne kayıt olmaları tavsiye edilir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

YDS Publishing

YKS-DİL (YDT) Hazırlık Paketi

YKSDİL (YDT) Hazırlıkta İhtiyacınız olan her şey bu eğitim paketinde


 
Sepete Ekle

Ürün Hakkında

YKSDİL (YDT) hazırlığı yaparken İngilizce'de eksik olduğunuz hiç bir ley kalmayacak.

Genel Bilgiler

YKS-DİL Hazırlık Online Video Ders Paketi

 

YKS DİL (YDT) Hazırlık Online Dersler ile 7/24 istediğiniz yerden video eğitimleri izleyebilir, canlı ders kayıtları ya da yds kitaplarımızın video dersleri ile sınava hazırlanabilirsiniz. Üstelik YDS ile YKS DİL arasında konu farkı olmadığı için YDS'de kullandığımız bazı kaynakları soru çeşitliliği olması için bu pakete ilave ettik. Üyeliğiniz süresince YKS DİL Paketine dahil olan ve yeni üretilen tüm içerik erişiminizde olacaktır

Kampanya: Şu anda 12 aylık seçenekle kayıt olan herkese kitaplarıyla birlikte Ön Hazırlık ve Çeviri Paketi hediye!

 

Aşağıda bahsedilen tüm imkanlar bu eğitim paketine dahildir:

 

- Kitaplarımızın anlatımlarının yapıldığı özel video derslere erişim,
- Üyeliğiniz boyunca, videolara erişimde saat kısıtlaması ya da belli bir tekrar sınırı yoktur,
- YKS DİL ile ilgili yeni üretilen tüm dijital içeriğe erişim,
- Tüm cihazlara uyumluluk desteği vardır, akıllı cihazlar ya da bilgisayardan erişebilirsiniz,
- Kayıtlı derslere erişim olsa da eğitmenlerimize soru sorabilme imkanı,
- Canlı dersler için üretilen dijital ders dosyalarını indirme hakkı,

 

YKS-DİL Hazırlık Derslerinde kullanılan materyaller hangileridir?

Eğitmenlerimizin hazırladığı sınav hazırlık programı, yüzyüze eğitimlerde uygulanan sınav hazırlık programına göre daha yoğun bir içerik ile size sunulmaktadır. Kitaplar set halinde ücretsiz karrgo ile size gönderilir ve kitaplarla ilgili daha fazla bilgi için görsellere tıklayabilirsiniz.

Set ile birlikte aşağıdaki kitaplar gönderilmektedir (Translation Methods ve English Box sadece 12 Aylık seçenek ile kayıt olduğunuzda gönderilir)


YKS-DİL Online Eğitim Hakkında Diğer Detaylar

YKS DİL Hazırlık paketinde bulundan çok sayıda video ders ve yazılı içerikler ile evinizden bir kursa gidiyormuş gibi sınava hazırlanabilirsiniz. 

Ücretsiz kargo ile size gönderilen 7 parçadan oluşan kitap setimiz üzerinden anlatımları yapılan dersleri düzenli takip edip, video derslerde yer alan tamamı çözümlü olarak hazırlanmış sınav soruları ile tekrar yaparak hazırlanabileceksiniz. Eğitmenlerimizin yönlendirmeleri ile ilerleyecek, anlayamadığınız her konuyu doğrudan dersi anlatan eğitmene sorabileceksiniz.

Sistemimizin işleyişi ve aynı anda kitaplarımızın özelliklerini aşağıda detaylıca okuyabilirsiniz. Kayıt olduğunuz seçeneğe göre erişim günleriniz hesabınıza tanımlanır, kitaplarınız kargolanır ve anında sitemizdeki eğitim içeriklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kayıt olmadan önce ücretsiz üyelik yapabilir ve her eğitim paketindeki ilk kategorilerde yer alan ilk 5 videoyu izleyebilirsiniz ve sistemin işleyişini görebilirsiniz. Demo üyelik yaptıktan sonra canlı destek modulünü kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

YDT Hazırlık Gramer Dersleri

- Size gönderilen setimizde Gramer kitabının tüm konuları sayfa sayfa video derslerle anlatılmış ve aynı düzende gramer paketi olarak sisteme eklenmiş ve YDS Paketine sahip olan herkes erişimine açılmıştır, ayrıca kitapta yer alan 3000 adet sorunun çözümleri bu videolarda anlatılmıştır.

YDT Hazırlık Soru Çözüm Dersleri

- Soru Çözüm Teknikleri kitabı ile çıkmış sınav soruları üzerinden soru analizi yapılmaktadır, böylelikle YKS DİL'in püf noktaları size öğretilmektedir. Bu kitabımızın bağlı olduğu paket YKS DİL Soru Çözüm isimli pakettir, her zaman tüm soruların ayrıntılı açıklamaları hem kitabınızda yazılı olarak hem de online eğitim sistemimizde videolu olarak erişiminizde olacaktır.

YDT Hazırlık Kelime Dersleri

- Kelime Paketi'nde ise diğer paketlerimizdeki gibi videolarla anlatılmış bir set sözkonusudur. Tüm kelimeler toplamda 6 farklı yöntem kullanılarak anlatılan ve hafıza tekniklerine dayalı olarak hazırlanmıştır. Bu videolar mini kitapçıktaki sıralamaya göre sisteme aktarılmıştır. Normal yöntemlere göre çok daha kalıcı etkisi bulunan videolarda kelime anlatımı sistemimizin en temel özelliklerinden biridir. Kelime Paketi de YDS Hazırlık Paketine kayıt olduğunuzda rahatlıkla erişebileceğiniz şekilde hesabınıza tanımlanacaktır. Ayrıca bu pakette de gramer ve soru çözüm paketinde olduğu gibi çok sayıda çözümlü soru mevcuttur. Kelime paketinde yer alan çözümlü soruların tamamı kelime öğreniminizi pekiştirmek üzere hazırlanmıştır ve İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce, Eş Anlam, Zıt Anlam karşılıklarını bularak daha fazla alıştırma yapmanızı sağlayan ikinci bir soru-cevap uygulaması bu pakete dahil edilmiştir, son olarak çözümlü sorular ve kelime alıştırma uygulaması bu paketin ikinci bir kitabı olan YDS Vocabulary isimli kitabın içinde yer alan kelimelerden oluşmaktadır. YDS Vocabulary ve diğer kitaplar hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki yukarıdaki tıklayabilirsiniz.

YDT Hazırlık Setindeki Diğer Kitaplar hakkında bilgi almak için yukarıdaki görsellere tıklayabilirsiniz.

Canlı Ders Kayıtlarına Erişim

Yukarıdaki bahsedilen içeriklerin dışında, daha düzenli olarak bu seti çalışabilmeniz için YKS DİL Kurs müfredatına uygun formatta ders takibi yapabilmeniz için Canlı Ders Kayıtları'da bu paketimize dahil edilmiştir. Canlı Derslerimizin Offline kayıtları ile yine sınırsızca erişim yapabileceğiniz video derslere erişebileceksiniz, sorularınız olduğunda her videonun alt kısmındaki yer alan Sorun-Cevaplayalım bölümü ile eğitmenlerimize sorularını iletebileceksiniz. Böylelikle hem ilk dersten son derse kadar düzenli olarak ders çalışabilecek hem de verilen ödevler ile bilgilerinizi sürekli olarak taze tutabileceksiniz. Ödevleri kitaplardan ve üstte bahsettiğimiz diğer paketlerden yardım alarak çözebilecek anlayamadığınız noktaları ise doğrudan hocalarımıza sorabileceksiniz. Canlı ders kayıtlarında hem geçmiş dönem derslerine hem de yeni dönem derslerine erişiminiz olacağı gibi bu derslerde konusu geçen PDF formatında ek materyalleri bilgisayarınıza indirebileceksiniz. Canlı ders kayıtlarının YKS DİL'e dahil edilmesinin sebebi başta söylediğimiz gibi YDS ile YKS DİL'in konu dağılımı ve soru çeşitliliği çok büyük oranda benzerlik göstermesi sebebiyle, daha düzenli şekilde ders çalışabilmek adına bu videolar da hiç bir ek ücret talep edilmeksizin bu pakete dahil edilmiştir. Böylece çok daha yoğun bir kaynağa sahip olacaksınız.

Canlı ders kayıtları yerine, direkt olarak canlı derslere girerek eğitmenlerimizle doğrudan iletişimde olmak istiyorsanız buraya tıklayarak güncel dönem canlı ders programına kayıt yaptırabilirsiniz.

 

YDS Online Eğitim Sistemi ile ilgili Ek Bilgiler

 

Kullanım süresi nedir?

Yukarıdaki seçeneklerde ay olarak ifade edilen bilgilere göre 3, 6 ay gibi süreler ile eğitim paketini kullanabilirsiniz. Seçenekler arasında içerik farkı yoktur, tek fark kullanım süresidir, kitap hariç aldığınız takdirde herhangi bir kitap gönderimi yapılmaz ve sistemdeki video eğitimleri kayıt olduğunuz seçeneğe göre kullanabilirsiniz, bu durumda sadece fatura gönderimi yapılır.

Eğitmenlere ulaşabilecek miyim?

Evet kitabımızın yazarı ve video dersleri anlatan eğitmenlerimize istediğiniz zaman online olarak ulaşabileceksiniz, her video eğitim sayfasında video bölümlerinin alt kısmında yer alan "Sorun - Cevaplayalım" isimli bölüm sayesinde tüm konularda aklınıza takılan her sorunun cevabını bulabileceksiniz.

Paket süresini uzatabilir miyim?

Üyelik sonrası, kullanım süresi yetersiz gelirse kitap hariç seçenekleri kullanarak yeniden sipariş verebilirsiniz aynı zamanda ilk siparişinizden kazandığınız indirimlerinizi kullanarak belirtilen fiyatlara göre daha fazla indirim yapabilirsiniz.

Kargo takibi nasıl yapılıyor?

Siparişinizin ardından sitemizde, kullanıcı menüsünde siparişlerim isimli bölümde hızlıca kargo takibi yapabilirsiniz, sipariş sonrası kargonuz yola çıktığında bizim tarafımızdan SMS ve Mail ile bilgilendirilirsiniz.

Videoları tekrar izleyebilir miyim?

Evet istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz, sitemizde herhangi bir kontör uygulaması vb başka kısıtlama yoktur, tek kısıtlama kullanım süresidir, kullanım süresi sonunda erişiminiz otomatik olarak kapanır.

Sipariş için üyelik ve kişisel bilgileri vermek şart mı?

Evet, sonraki girişlerinizde video eğitimlere rahat erişebilmek, kargo takibi yapabilmek, indirim puanlarını görmek ve sorularınıza cevaplar alabilmek ve pek çok işlevi kullanabilmek için üyelik yapmanız şarttır, ayrıca yasal olarak kişisel bilgilerinizi vermeniz ve size faturanızı göndermemiz şarttır.

Teknik sorun olursa ne olacak?

Bizden kaynaklı olan tüm teknik problemler anında giderilmek üzere bir teknik ekibimiz tarafından korunmaktadır, kesintisiz olarak hizmet alabilmeniz gerekli tüm geliştirme ve güncellemeler devam etmektedir. Kişisel bilgisayarınızdan kaynaklanan bir sorun olması durumunda canlı destek modülü aracılığı ile teknik ekibimiz size de yardımcı olabilmektedir.

Ödemeyi hangi yöntemler ile yapabiliyoruz?

Siparişiniz esnasında kredi kartı ya da havale ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişlerde güvenli ödeme sayfası kullanılarak işlemler tamamlanmakta ve 3D secure ile işlemleriniz güvence altına alınmıştır. Kapıda ödeme seçeneği ya da başka seçenekler mevcut değildir.

Yorumlarınızı ya da sormak istediklerinizi Ürün Hakkında Sorular bölümünden bize iletebilirsiniz en kısa sürede bu alandan sorduğunuz sorular yanıtlanacaktır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ödeme Yöntemleri

  • Kredi Kartı
  • Banka Havalesi
  • Kıyaslama

Ürün Hakkında Sorular

İdil vural     18.10.2020 - 09:18

Canlı dersler ne zaman yapılıyor

Kinem Güneş     11.08.2020 - 21:13

Merhabalar, 6 aylık seti almak istiyorum . Anlamadığımız soruları nasıl ve nerede sorabiliyoruz Ydt ye hazırlanan bir öğrenci şuanda 40 net yapıyorsa 6 ay sonra 70 net üstü yükselebilir mi Ücreti hemen ödedikten sonra kitapları yolluyor musunuz Nasıl oluyor Ben bu kitaplar haricinde başka kitap almamıza gerek var mı Şimdiden teşekkürler.

Mehmet Sabun     11.08.2020 - 15:44

Yks dil eğitim paketi ödemesini nasıl yapabiliriz

Melike Adanır     16.09.2019 - 12:23

kitap hariç derken hangi kitab dahil değil

YDS Online Yanıtladı  

Fatma Arabacı     02.08.2019 - 13:50

Yks dil setini almak istiyorum ama başlangıç seviyesindeyim gelecek yıl sınava kadar çalışmam dahilinde netlerimi yükseltebilir miyim

YDS Online Yanıtladı  

Mehmet Emin Kaya     21.09.2018 - 21:31

Videoların toplam süresi ne kadar ve konuları nelerdir acaba

YDS Online Yanıtladı  

Ebru Guler Guler     09.09.2018 - 09:32

12 aylık paketi alınca ön hazırlık ve kelime paketi hediye demişsiniz bu paketlerin içeriğindeki kitaplarda hediye olarak gonderilecekmi

YDS Online Yanıtladı  

Ahmet Uslu     20.08.2018 - 08:16

ben bu sene yks dılden gırdım ama ıyı puan alamadım sızın lys5 ve cevırı teknıkerı kıtabınızı alsam sıkı calışsam basarabılırmıyım.

Muhammed Özgür YAŞAR Yanıtladı  

Beyza Mataracı     12.09.2017 - 19:20

BeN Lys 5 paketi almak istiyorum. Bu paketi aldığımda canlı derslerden faydalanabilecek miyim

YDS Online Yanıtladı  

tekin dağ     05.05.2017 - 21:28

paketin içindeki 2 kitabı almasam fiyatta oynama olur mu

YDS Online Yanıtladı  

Elif ibiş     12.02.2017 - 13:47

12 aylık paketi almak istiyorum hesabınıza 400 tl yatırıp kitaplar evime gelecek değil mi bunun dışında canlı yayın derslerde olacak

YDS Online Yanıtladı  

Karahan Uçar     21.07.2016 - 18:21

Bu paketi aldığımız zaman canlı derslere katılabilir miyiz

YDS Online Yanıtladı  

Kübra 1907     22.10.2015 - 18:31

15 kasımdan sonra lipstick versem o zaman içinde dahil olarak gelir mi Bir de aboneliklikle ilgili son bir soru abonelikte canlı dersler mi olacak ya da anlamadığım yerlerimi sorabiliceğim aboneliği tam olarak yararını anlamadım yardımcı olur musunuz acaba

YDS Online Yanıtladı  

Kübra 1907     22.10.2015 - 18:19

Lys 5 hazırlık kitabı 1 aylık için bankaya sadece 249 TL yatırmam yetiyor ve kitaplar kapıma geliyor yanlış anlamadığım değil mi?

YDS Online Yanıtladı  

Kübra 1907     22.10.2015 - 18:10

Lys 5 hazırlık kitabı\n sadece 3 kitaptan mı oluşuyor

YDS Online Yanıtladı  

Kübra 1907     22.10.2015 - 17:58

Aboneliksiz lys 5 kitabı 300 tl mi Nasıl alabilirim

YDS Online Yanıtladı  

Kübra 1907     22.10.2015 - 15:42

Abonelik istemiyorum sadece lys 5 seti ne kadar Bir de aboneliklikle beraber mi ayrı mı Aboneliği ne gibi yararı var Kitabı kapıda ödeme var mı acaba

YDS Online Yanıtladı  

Kübra 1907     22.10.2015 - 14:24

Ben kitap yazmışım ama fakat lys 5 hazırlık paketini soracaktım. Hazırlık paketi ne kadar Kapıda ödeme imkanı var mı

YDS Online Yanıtladı  

Kübra 1907     21.10.2015 - 15:28

Lys 5 hazırlık kitabı ne kadar Abone olmadan kitapları alabilir miyim Kapıda ödeme var mı Lütfen yardımcı olur musunuz

YDS Online Yanıtladı  

Sibel Dikmen     03.10.2015 - 13:56

Kitaplarım yeni geldi.(lys-5 paketi) İlk başta kalınlıklarından korksamdan içlerini açıp incelediğimde çok faydalı olabilecekleri beni çok mutlu etti. Özellikle soru çözüm teknileri kitabına ba-yıl-dım. 12.sınıf öğrensi olarak lysye bu setle hazırlanmak harika, şiddetle tavsiye ediyorum. Rakiplerime tavsiye etmek ne kadar mantıklı :D (just kidding) :)

Mete Evren     31.05.2015 - 11:03

videoların içinde altı seviye videoları varmı yoksa direk yds hazırlık gibimi başlıyo yani demek istediğim herhangi biri direk 0 dan başlayarak bu videolardan ne kadar faydalanabilir

YDS Online Yanıtladı  

Enis Gür     05.05.2015 - 14:35

12 aylık paketi almak istiyorum. İçeriği nedir, cd ve kitaplar şeklinde mi?

YDS Online Yanıtladı  

Sepetim

  TOPLAM

0,0 TL